Херсон °C

Депутат обласної ради Бутрій: Тільки вакцинація

Общество, Здоровье
0

Українці, за даними МОЗ, вже отримали 3 мільйони щеплень, також наближаємося до мільйона вакцинованихповністю.

Так, від початку вакцинальної кампанії проти COVID-19 в Україні першу дозу вакцини отримала 2 136 561 людина, обидві дози – 955 607 осіб, загалом зроблено 3 092 168 щеплень.

На Херсонщині, за офіційною інформацією, вже використано понад 75 тисяч доз вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Більше 23 тисяч осіб вже повністю провакциновані, тобто отримали ІІ дозу вакцини.

Депутат обласної ради Дмитро Бутрій акцентує на необхідності вакцинування, без вагань:

-На власному прикладі, на днях маю отримати друге щеплення. Я розумію, що таким чином моє спілкування з іншими людьми буде безпечним, можливо, що навіть комусь і збереже життя. Ця хвороба його забрала у багатьох сильних і здорових раніше людей. Тому питання для мене «вакцинуватися- не вакцинуватися» навіть не стояла. Щойно підійшла черга, я пішов вакцинуватися. Закликаю жителів Херсонщини серйозно ставитися до свого здоров’я та здоров’я близьких людей. Наразі при бажанні досить легко вакцинуватися. Мають всі розуміти, що тільки при спільному імунітетові у нас не будуть забиті з цією хворобою лікарні, не буде локдаунів. Не чекайте загострення хвороби, вакцинуйтеся, - закликає Дмитро Бутрій.

 

Нагадаємо, для того, аби побороти поширення COVID-19 на Херсонщині, в жителів області має бути колективний імунітет. За словами Віктора Короленка, для цього маєвакцинуватися щонайменше 70% населення.За приблизними підрахунками, це близько 560 - 570 тис. жителів Херсонщини(не враховуючи дитяче населення, яке в Україні не вакцинують від COVID-19).

Крім цього, за словами директора Департаменту здоров’я, потрібно забезпечити вакцинацію медичних працівників та освітян на рівні не менше 90%.

На Херсонщині використано понад 75 тисяч доз вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Більше 23 тисяч осіб вже повністю провакциновані, тобто отримали ІІ дозу вакцини.

Для того, щоб усі охочі змогли щепитися, в області працюють:

96 стаціонарних пунктів вакцинації;

26мобільних бригад;

центрів масової вакцинації;

пунктів щеплення для осіб з тимчасово окупованого Криму.

ЗАПИШИСЬДО ЛИСТА ОЧІКУВАННЯ ВАКЦИНАЦІЇ ВІД COVID-19 ТУТ.

Також записатися на щеплення можна у Вашогосімейного лікаряабо на «гарячій» лінії МОЗ0 800 60 20 19.

Більше про COVID-19 vaccination.covid19.gov.ua

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: