Херсон °C

Народні депутати від ПП «Європейська Солідарність» відвідали Херсонщину

Общество, Политика
0

Політична ситуація в Україні залишається нестабільною. Про це у Херсоні заявив
Синютка Олег Михайлович - народний депутат Верховної Ради 9 скликання, член Центральної Ради Партії ЄС, котрий відвідав Херсонщину з робочим візитом:
⁃ Ми чуємо про боротьбу з олігархами, про боротьбу з контрабандою, але люди бачать, що все це піар. Боротьба з політичними опонентами та намагання взяти під свій контроль всі незалежні засоби масової інформації. На всіх цих хайпах слуги народу думали, що їх рейтинги підуть вверх. А рейтинг зупинився і починає падати, тому що люди відрізняють правду від брехні, - акцентував нардеп.

Цього ж дня під головуванням нардепів від «Європейської Солідарності» Олега Синютки, Артема Чийгоза та депутата Херсонської обласної ради Сергія Хланя пройшло партійне засідання, на якому обговорювалися проблеми жителів області. Лідери політичної партії заявили, що всі партійні осередки мають активізуватися, на їх переконання особливо цього потребує Херсонщина, бо знаходиться на кордоні з окупованим Кримом.

-Ми маємо об’єднувати людей для перемоги. У нас іншого шляху немає. Ми у Верховній Раді над вирішенням деяких питань, наприклад, стосовно Криму, умудряємося об’єднуватися. А в основному, коли питання стосуються національних інтересів, ми бачимо, що тільки частина патріотів України, об’єднуються. А цього не достатньо, тому потрібно йти по всій Україні, тому ми сьогодні тут, - заявив Артем Чийгоз.

На партійному засіданні також мова йшла про обговорення кандидатури на позачергові вибори до Верховної Ради по 184 виборчому окрузі.

Народні депутати від ПП «Європейська Солідарність» відвідали Херсонщину

Детально зустріч народних депутатів від ЄС з жителями Херсонщини та представниками партійних осередків можна переглянути за посиланням

https://www.facebook.com/khersonduringtheday/videos/961603977742934

 

https://www.facebook.com/khersonduringtheday/videos/241797824154283

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: