Херсон °C

Колектив КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» звертається до голови обласної ради

Общество, Культура
0

Колектив КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» ХОР занепокоєний і стурбований планами Херсонської обласної ради щодо об’єднання двох закладів: фахового коледжу музичного мистецтва та фахового коледжу культури і мистецтв.

Коледж (музичне училище) має понад 110 річну історію успішної освітньої діяльності, є одним із найстаріших навчальних закладів України, має потужний кадровий склад, забезпечує фундаментальні знання для становлення майбутніх фахівців-музикантів.

Музичний потенціал нашої області створювався і продовжує створюватись саме в нашому навчальному закладі. Професійна музична освіта регіону неможлива без базового коледжу.

Педагогічний колектив коледжу спрямований на роботу у професійному зв’язку з дитячими музичними школами Херсонської області і є методичним центром для початкової ланки музичної освіти.

Крім освітньої діяльності коледж здійснює велику концертну просвітницьку роботу, має творчі колективи, які є унікальними і єдиними в області і є культурним музичним центром Херсонщини.

Необдумана реорганізація навчального закладу становить загрозу втрати досвідчених кадрів і творчої молоді. Можлива руйнація того, що створювалось і розвивалось роками. Нікому буде передавати педагогічний досвід і зберігати традиції, які існували десятиліттями. Можуть зникнути музичні колективи, які в області працюють тільки на базі музичного коледжу, а саме: симфонічний оркестр, оркестр української народної музики, академічний хор, ансамбль бандуристів тощо.

Колектив коледжу розуміє неминучість змін в сучасному світі, але уявляє оптимізацію як зміни на краще при збереженні самостійності навчального закладу. Колектив готовий до пошуку можливостей економії і більш раціонального використання бюджетних коштів за рахунок нових можливостей організації навчального процесу, здійснення виконавської практики у творчому тандемі з філармонією, розширення можливостей надання платних послуг коледжем тощо.

Рішенням зборів трудового колективу від 21.07.2021р. створена робоча група коледжу, якій доручено вивчити та підготувати звіт щодо пошуку внутрішніх ресурсів та можливостей економії й раціонального використання бюджетних коштів, з метою збереження самостійності навчального закладу і, таким чином,збереження музичної мистецької освіти в області.

Просимо врахувати позицію колективу тазберегти базову мережу мистецьких навчальних закладів Херсонщини.

Колектив КЗ «Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва» ХОР

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: