Херсон °C

В межах 40-кілометрової зони Біосферного заповідника «Асканія-Нова» заборонено застосування родентицидів з діючою речовиною бродіфакум

Новости » Общество
0

Про це йдеться в офіційній інформації Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області.

Спеціалісти інформують, що 12.08.2021 набуло чинності Розпорядження голови херсонської обласної державної адміністрації від 15.07.2021 року № 592 яким забороняється застосування родентицидів з діючою речовиною бродіфакум (за винятком застосування в закритих приміщеннях) в межах 40-кілометрової зони Біосферного заповідника «Асканія-Нова» ім. Ф.Е. Фальц-Фейна НААН України.

Окрім цього, нагадуємо, що відповідно до Закону України «Про пестициди та агрохімікати» від 02.03.1995 № 86/95-ВР (далі - Закон) забороняється застосування пестицидів і агрохімікатів до їх державної реєстрації, яка здійснюється центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища (Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України), крім випадків, встановлених зазначеним Законом.

Перелік пестицидів і агрохімікатів, дозволених для використання, регламенти їх застосуваннята щорічні доповнення до нього ведуться центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони навколишнього природного середовища в порядку, передбаченому Кабінетом Міністрів України.

Під час проведення захисних заходів потрібно суворо дотримуватися правил техніки безпеки та керуватися Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві» та регламентів зберігання, транспортування, торгівлі та застосування пестицидів і агрохімікатів.

Особи, діяльність яких пов'язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням пестицидів і агрохімікатів та торгівлею ними, повинні мати допуск (посвідчення) на право роботи із зазначеними пестицидами й агрохімікатами.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області продовжує роботу по проведенню роз’яснювальних робіт та інформуванню аграріїв щодо використання пестицидів і агрохімікатів на території області.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: