Херсон °C

У ХДУ відбулась Конференція трудового колективу

Новости » Общество
0
Напередодні початку нового навчального року в Херсонському державному університеті провели Конференцію трудового колективу. Про це пише у Фейсбук ректор ХДУ депутат обласної ради Олександр Співаковський.
«Традиційно із задоволенням привітали колег з отриманням відзнак з нагоди Дня науки, Дня Незалежності та ювілеїв. Далі перейшли до питань порядку денного. Інформував про результати роботи нашого університету за 2020-2021 навчальні роки. Підготували два формати – відео, в якому майже за 5 хвилин промайнули найбільш визначні події року, та слайдову презентацію зі SWOT-аналізом, цифрами та рейтингами. Усі матеріали були заздалегідь розіслані для ознайомлення, тому свій виступ побудував навколо тих речей, які хвилюють кожного співробітника університету.
Учасники конференції одностайно визнали роботу Херсонського державного університету у минулому навчальному році задовільною та взяли мою інформацію до відома. Це не оцінка мені особисто, а результат великої праці кожного члена колективу, який об’єднаний спільними цінностями, спільним баченням перспектив розвитку. Отже, рухаємось разом далі!
Також під час конференції, за поданням першого проректора Сергія Омельчука, ми затвердили План-регламент роботи ХДУ на 2021-2022 рік, внесли зміни до складу конференції трудового колективу із зв’язку з кадровими змінами, які відбулися у нашому закладі.
Дуже позитивним є момент колегіальної підтримки кандидатур наших колег, яких конференція висунула для представлення до нагородження «Золотою медаллю Херсонського державного університету» та «Срібною медаллю Херсонського державного університету». Положення про ці нагороди ми ухвалили півтора роки тому, де визначили, що вручати медалі будемо у листопаді під час відзначення річниці заснування університету.
Серед претендентів дуже поважні наші колеги, можна сказати навіть Легенди. Отже, до нагородження почесною відзнакою «Золота медаль Херсонського державного університету» запропоновано Параскевича Павла Кіндратовича, кандидата філологічних наук, доцента, учасника бойових дій у Другій світовій війні, почесного професора ХДУ, почесного громадянина міста Херсона. До нагородження почесною відзнакою «Срібна медаль Херсонського державного університету»:
- Пентилюк Марію Іванівну, докторку педагогічних наук, професорку, заслужену діячку науки і техніки України, почесну професорку ХДУ, почесну громадянку міста Херсона;
- Сокура Віктора Семеновича, провідного фахівця з питань цивільного захисту адміністративно-господарської частини, голову ради ветеранів (2003 - 2021), почесного голову ради ветеранів ХДУ, учасника бойових дій.
Дякую Юрію Івановичу Бєляєву за модерацію конференції, а всім учасникам – за конструктивну роботу
», - йдеться в повідомленні.
Фото - пресцентр ХДУ.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: