Херсон °C

У Херсонському державному університеті відбулась посвята для студентів медичного факультету

Новости » Общество
0
Про посвяту студентів медичного факультету ХДУ повідомляє у соціальній мережі Фейсбук ректор ВНЗ депутат Херсонської обласної ради Олександр Співаковський.
«До родини медичного факультету ми прийняли 35 студентів медичних спеціальностей! В урочистій обстановці на подвір’ї університету пройшла посвята студентів. Юнакам та дівчатам вручили білі халати, та всі разом вони дали клятву вірності медичній справі та відповідальному ставленню до найважливіших цінностей людини – життю та здоров’ю.
Відчувалося хвилювання декана факультету Наталії Шахман, яка вітала студентів-медиків. Це невипадково, бо медичний факультет – є родзинкою нашого університету. У 2014 році після анексії Криму саме Херсонський державний університет став єдиним закладом, який був здатен компенсувати втрату для України кримського медичного вищого навчального закладу, втрату можливості готувати професійні кадри для системи охорони здоров’я області. Три роки тому ми отримали ліцензію на відкриття відповідної ОП і з того часу невпинно її розвиваємо. У грудні 2020 відкрили навчально-дослідницьку морфологічну лабораторію. На її створення було витрачено 1 мільйон гривень з фонду Херсонського державного університету. Особливістю лабораторії є надсучасний інтерактивний анатомічний стіл високої роздільної здатності.
В нас налагоджені тісні контакти зі стейкхолдерами, студенти проходять практику у кращих медичних закладах області.
І це тільки початок…
Є домовленості і з Херсонською обласною державною адміністрацією, і з Херсонською обласною радою про необхідність інвестувати кошти з бюджетів різних рівнів у створення на базі історичного корпусу ХДУ на вулиці Перекопській, 3, потужного медичного факультету. Це свідчить про зацікавленість влади мати кваліфікованих молодих фахівців. Ми, зі свого боку, будемо робити усе можливе, щоб забезпечити можливість капіталізації для молоді, яка залишиться працювати на Херсонщині.
Щиро бажаю майбутнім медикам достойно пройти складний шлях здобуття професії, отримати максимум знань для майбутнього власного розвитку та стати такими фахівцями, яким пацієнти будуть вдячні за збережені життя та здоров’я! Зі святом увесь колектив медичного факультету
!», - йдеться в повідомленні.

У Херсонському державному університеті відбулась посвята для студентів медичного факультету

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: