Херсон °C

З якими симптомами необхідно звертатися до отоларинголога (ЛОРа)

Новости » Общество
0

Лікар-оториноларинголог, або по-простому «УхоГорлоНос» — це один з найбільш затребуваних фахівців в медицині. Отоларинголог допомагає боротися з ангінами, фарингітами, синуситами і отитами. Крімтого, до зазначеного лікаря звертаються з викривленням носової перегородки, з застряглими в горлі кісточками риби, проблемою хропіння або зубного скрипу. Досвідчений і кваліфікований лікар вирішить будь-яку проблему органів дихання і слуху. Сервіс за посиланням https://polyclinica.net/uk/likar/lviv/napramki/otorinolaringologia</a >  допоможе діагностувати проблеми зі здоров'ям, дізнатися про можливий стан і отримає слушну пораду. Тут можна ознайомитися з відгуками колег за інтересами і цінами на послуги, уважно вивчити досягнення окремих фахівців в рамках напрямку, вибрати лікаря і записатися на прийом.

Перші симптоми, які закликають нас записатися на прийом отоларинголога і виявити хворобу на ранній стадії, зазвичай залишаються без уваги. Легкий нежить або незначне першіння в горлі багатьом не здається підозрілим, як і невелике погіршення слуху. А ось якщо стало боляче ковтати, ніс перестає дихати, а в вусі з'являється виражений дискомфорт, який супроводжується больовими відчуттями, то про Лорів всізгадують моментально. Вибір лікарів і клінік сьогодні більш ніж великий, тому без слушної поради не залишиться ніхто.

Давайте відокремимо перелік основних симптомів, які повинні замотивувати терміново звернутися до ЛОРа. Він наступний:

· Закладеність, біль або тяжкість у вусі;

· Виражена закладеність носа, яка не дозволяє нормально дихати;

· Тривалі головні болі;

· Болі в горлі, його почервоніння і набряклість;

· Поява ефекту «гугнявого голосу»;

· Розлади і втрата нюху;

· Ларингоспазм (мимовільне скорочення м'язів гортані);

· Кровотечі з ЛОР-органів. Це стосується носа, вуха або гортані.

Небезпека полягає в тому, що ряд станів можуть бути як симптомом звичайної застуди, так і серйозного захворювання, яке складно і неможливо вилікувати в домашніх умовах. Саме тому не можна зволікати і займатися самодіяльністю. Вона чревата погіршенням ситуації та негативними наслідками.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: