Херсон °C

Последние новости

12:30
Рятувальники та газовики провели спільний рейд у багатоповерхівках з роз’яснення мешканцям правил безпеки при використанні газу
12:00
Оголошено номінації головної туристичної премії-церемонії країни Ukraine Tourism Awards 2021
10:50
Пенсіонерів запрошують на безкоштовну екскурсію «У лабіринтах вулиць давніх» до Літмузею
10:27
Використовували 256 га держземлі у власних цілях – прокуратура домоглась визнання правочину не дійсним
10:05
Неможливе можливо! Українські зірки та клієнти мережі «АТБ» допомогли зібрати для допомоги онкохворим дітям майже 30 млн гривень
09:48
Поліцейські Херсонщині розшукали 14-річну дівчину, яка 5 діб не з’являлася вдома
09:43
В КПВВ на адмінмежі з ТОТ АР Крим встановлюють рентгено-телевізійні інтроскопи
09:36
Змій діставали з шахти водонапірної башти
09:30
На Херсонщині на охоті дядько підстрелив свого племінника
09:25
Привітання Командувача об’єднаних сил ЗС України Сергія Наєва з Днем Збройних Сил України
Больше новостей

Великолепетиська громада візьме участь у програмі «Спроможна школа для кращих результатів»

Новости » Общество
0
Навчальний заклад Великолепетиської громади отримає фінансування на ремонт харчоблоку за програмою «Спроможна школа для кращих результатів». За рахунок державної субвенції буде капітально відремонтовано харчоблок та їдальню Великолепетиського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Великолепетиської селищної ради. Відповідно на проведення цих робіт громада отримає субвенцію із державного бюджету обсягом 2 218 800 грн.
Про це йдеться на офіційній сторінці громади в Фейсбук.
Великолепетиською селищною радою було подано проєктну заявку «Якісне і здорове харчування здобувачів освіти – одна з умов безпечного та комфортного освітнього середовища» комунального закладу «Великолепетиський опорний заклад закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів» для участі в урядовій програмі «Спроможна школа для кращих результатів».
Проєкт пройшов відбір, погоджений Міністерством освіти і науки України. На разі завершено торги, роботи розпочнуться незабаром та будуть виконані до кінця цього року.
Урядова програма «Спроможна школа для кращих результатів» – це фінансова підтримка закладів освіти на ремонт будівель шкіл, завершення недобудов, закупівлю обладнання для класів та оновлення навчальних кабінетів, харчоблоків, інтер’єрів у коридорах, класах та інших приміщеннях школи. Програма допомагає зробити школи безпечним та комфортним середовищем для кожного учня та вчителя.
Цьогоріч на реалізацію програми «Спроможна школа для кращих результатів» державою виділено субвенцію в 1 млрд грн, кошти якої розраховано зокрема і на харчоблоки.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: