Херсон °C

Последние новости

12:30
Рятувальники та газовики провели спільний рейд у багатоповерхівках з роз’яснення мешканцям правил безпеки при використанні газу
12:00
Оголошено номінації головної туристичної премії-церемонії країни Ukraine Tourism Awards 2021
10:50
Пенсіонерів запрошують на безкоштовну екскурсію «У лабіринтах вулиць давніх» до Літмузею
10:27
Використовували 256 га держземлі у власних цілях – прокуратура домоглась визнання правочину не дійсним
10:05
Неможливе можливо! Українські зірки та клієнти мережі «АТБ» допомогли зібрати для допомоги онкохворим дітям майже 30 млн гривень
09:48
Поліцейські Херсонщині розшукали 14-річну дівчину, яка 5 діб не з’являлася вдома
09:43
В КПВВ на адмінмежі з ТОТ АР Крим встановлюють рентгено-телевізійні інтроскопи
09:36
Змій діставали з шахти водонапірної башти
09:30
На Херсонщині на охоті дядько підстрелив свого племінника
09:25
Привітання Командувача об’єднаних сил ЗС України Сергія Наєва з Днем Збройних Сил України
Больше новостей

Херсонським міським судом винесено вирок 40-річному чоловікові за вчинення домашнього насильства

Новости » Общество
0

Херсонським міським судом розглянуто кримінальне провадження відносно 40-річного чоловіка, який обвинувачувався у вчиненні домашнього насильства.

Таким чином, було встановлено, що чоловік, який раніше систематично притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, у липні перебуваючи біля продуктового магазину, де працювала його співмешканка, вчергове вчинив домашнє (психологічне) насильство стосовно останньої, шляхом словесних образ, погроз та приниження, що викликало у постраждалої побоювання за свою безпеку, завдавши шкоди психічному здоров’ю потерпілої.

Судом дії зазначеної особи кваліфіковано за ст.126-1 КК України як домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення психологічного насильства щодо іншої особи, з якою винний перебував у сімейних відносинах, що призводить до психологічних страждань.

У судовому засіданні обвинувачений вину визнав повністю. Пояснив, що дійсно в обідній час прийшовши за місцем роботи своєї співмешканки, де вчинив сварку, словесно ображав її, в ході чого довів потерпілу до сліз.

Вироком судді Леоніда Скрипніка, чоловіка було визнано винним у вчиненні злочину та призначено покарання у вигляді іспитового строку 1 рік та покладено обов’язок періодично з’являтися для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації; повідомляти про зміну місця проживання, роботи або навчання.

Крім того, обвинуваченому заборонено наближатися ближче ніж на 30 метрів до місця де його співмешканка може постійно чи тимчасово проживати, тимчасово чи систематично перебувати у зв’язку з роботою, навчанням, лікуванням чи з інших причин строком на 3 (три) місяці.

За інформацією прес-служби Херсонського міського суду

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: