Херсон °C

Последние новости

12:30
Рятувальники та газовики провели спільний рейд у багатоповерхівках з роз’яснення мешканцям правил безпеки при використанні газу
12:00
Оголошено номінації головної туристичної премії-церемонії країни Ukraine Tourism Awards 2021
10:50
Пенсіонерів запрошують на безкоштовну екскурсію «У лабіринтах вулиць давніх» до Літмузею
10:27
Використовували 256 га держземлі у власних цілях – прокуратура домоглась визнання правочину не дійсним
10:05
Неможливе можливо! Українські зірки та клієнти мережі «АТБ» допомогли зібрати для допомоги онкохворим дітям майже 30 млн гривень
09:48
Поліцейські Херсонщині розшукали 14-річну дівчину, яка 5 діб не з’являлася вдома
09:43
В КПВВ на адмінмежі з ТОТ АР Крим встановлюють рентгено-телевізійні інтроскопи
09:36
Змій діставали з шахти водонапірної башти
09:30
На Херсонщині на охоті дядько підстрелив свого племінника
09:25
Привітання Командувача об’єднаних сил ЗС України Сергія Наєва з Днем Збройних Сил України
Больше новостей

До внутрішньобудинкових систем деяких ОСББ теплоносій буде подано в останню чергу

Общество, Экономика
0

15 вересня закінчився термін, відведений на перевірку внутрішньобудинкових мереж житлових будинків на предмет готовності до ОЗП 2021/2022р.р. Але окремі ОСББ це зовсім не хвилює. Так, за адресами: вул. Володимира Великого, 23, Бучми, 20, П. Кедровського, 8, пр. 200 – річчя Херсона, 35, Гімназична, 26-Б, Покришева, 2, 49 ХГД, 41 відмовились прийняти інспекторів ТЕЦ для перевірки готовності житлового будинку до прийому теплоносія.

Коментує начальник Теплових мереж ТЕЦ Валерій Довганіч: «Як я уже зазначав в ході наради по підготовці до опалювального сезону під головуванням заступника міського голови Володимира Пепеля, не дивлячись на те, що від завтра усі наші слюсарі – обходчики будуть зайняті здійсненням технічного нагляду за заповненням тепломереж мережевою водою, ми продовжимо прийом житлових будинків до початку жовтня.

Водночас, акцентую увагу житлових організацій, які не матимуть акту готовності будинку. До ваших внутрішньобудинкових систем теплоносій буде подано у останню чергу. Споживачів, які скаржитимуться на холод у квартирах, ми перенаправимо на голів відповідних ОСББ для надання пояснень. Також Фахівці ТЕЦ не виходитимуть у опалювальний період перевіряти скарги щодо якості теплопостачання житлових приміщень у таких будинках».

Нагадуємо, вимога виконати ремонтно-профілактичні роботи на внутрішньобудинкових системах, промивання, налагодження і гідравлічні випробування внутрішньобудинкових систем централізованого опалення, відновлення теплової ізоляції та ін. встановлено «Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду», затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 10.12.2008 № 620/378.

За офіційною інформацією ТЕЦ

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: