Херсон °C

Последние новости

16:39
Григорій Янченко: «Всі пожертви херсонців йдуть на потреби наших військових на передовій»
15:32
Об’єднання до яких входять нардепи від Херсонщини: Іванов цікавиться ракетобудуванням, а Ковальов - міжконфесійним миром
15:18
Через ДТП мешканці Чорнобаївки та Генічеська лишилися без світла
14:57
Іван Бебко: «УДАР Віталія Кличка» переконаний - закон 5600 має бути ветований президентом
14:48
Студенти Херсона подарували військовим медикам тактичні рюкзаки
14:38
За тиждень мешканці Херсонщини вкрали електроенергії на понад 50 тис.грн.
13:55
Ліквідація наслідків аварійної ситуації по вул. Штурвальній в Херсоні ще триває
13:50
Завдяки прокуратурі на Херсонщині припинено розорення земель з унікальною рослинністю - курганів
13:43
Про якість води у Херсоні
13:15
Тисячу Зеленського назвали Програмою цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка»
Больше новостей

«Мобільні кейси» у маленьких селах Херсонщини вже працюють

Новости » Общество
0
16 вересня у Великолепетиській громаді було вперше застосовано «Мобільний кейс» для надання адміністративних послуг. Начальником відділу Вікторією Шевченко та адміністратором відділу ЦНАП Анною Лященко було здійснено виїзд до Малолепетиськогого старостинського округу де громадянам надалися послуги з реєстрації місця проживання, адміністративні послуги соціального та дозвільного характеру. Окрім того надано послуги за місцем проживання маломобільних верств населення у Малій Лепетисі. Про це йдеться на сторінці ЦНАПу у соцмережі.
«Мобільний кейс» - це комплект сучасної портативної техніки, який дозволяє у форматі віддаленого робочого місця здійснювати повноцінний прийом документів для отримання адміністративних послуг за місцем перебування громадян.
Таким чином є можливість обслуговувати людей за місцем перебування або навіть вдома, людей, які за станом здоров’я не здатні самостійно пересуватися, яким виповнилося 80 років, та тих, хто проживає у віддалених селах і не має постійного транспортного сполучення з адміністративним центром громади.
Мешканці, які потребують виїзного обслуговування, можуть скористатися всіма адміністративними послугами, доступними в ЦНАП. Для цього необхідно попередньо зробити заявку до відділу ЦНАП Великолепетиської селищної ради особисто або через представника (родича, сусіда), або ж просто зателефонувати за номером телефону 0554321160. Послуги надаються БЕЗКОШТОВНО! Оплата здійснюється лише за ті послуги, за які передбачений адміністративний збір за законодавством.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: