Херсон °C

У селі Присиваської громади відкрили нову ринкову площу

Новости » Общество
0
У старостинських округах Присиваської сільської територіальної громади, яка є членом Асоціації міст України на Херсонщині, облаштовують важливі для селян об`єкти інфраструктури.
Про це пише Децентралізаційний марафон.
Завдяки спільним зусиллям громади та місцевої влади в селі Павлівка відкрили ринкову площу, що дозволило місцевим жителям продавати надлишки вирощеної сільгосппродукції, а також купувати потрібний їм крам у комфортних умовах, із дотриманням відповідних санітарних норм. Встановлені капітальні прилавки та навіс, а також облаштоване мостіння робить базарювання зручним у будь-яку пору року, в осінньо-зимову негоду та в спеку. Територія ринку обгорожена сучасним парканом.
- Головною метою довгоочікуваного будівництва площі є переміщення вуличної торгівлі в безпечне та пристосоване для цього місце, - розповідає староста Анатолій Андрієвський. - Задум спорудити потрібний об`єкт надійшов ще від депутатів колишнього скликання. Пропозицію підтримав сільський голова Сергій Кліщевський та запропонував відмежувати ринкову площу бетонним парканом. Відповідна робота розпочалися ще восени з виготовлення проєкту відведення комунальної земельної ділянки, вирівнювання території, виготовлення елементів на торговий навіс.
Сесією сільської ради було прийнято рішення про виділення коштів для закупівлі матеріалів, зокрема, 53.8 тис. грн. - для придбання двосекційної 132-метрової бетонної огорожі, 107.4 тис. грн. - для закупівлі елементів торгового навісу. В процесі будівництва також використовувались матеріали, які були в резерві старостинського округу, - бетонні плити, блоки та підсипний матеріал.
- Будівельники Присиваської вітроелектростанції завезли та спланували 120 тонн щебеневого матеріалу. А технікою комунального підприємства "Струмок" перевезено та розрівняно 320 тонн грунту, - розповідає староста про масштаби сільського будівництва та співпрацю громади з соціально відповідальним бізнесом. Підтримку в будівництві надавало й аграрне підприємство ТОВ "Ін Терра". Робота виконувалась господарчим способом за постійної технічної підтримки КП "Струмок".

У селі Присиваської громади відкрили нову ринкову площу

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: