Херсон °C

Последние новости

11:21
Члени міськвиконкому Херсона прийняли рішення про демонтаж реклами в місті
11:10
У Херсоні оголосили прийом робіт на конкурс «Час творити дива»
10:43
У Новобериславі рятувальники під час ліквідації пожежі виявили тіло 52-річного чоловіка
09:53
Селяни в Скадовському районі вимагають справедливого розслідування ДТП, в якому збили 12-річного хлопця
09:48
«Херсонська ТЕЦ» змінила графік роботи каси в мікрорайоні ХБК
09:10
Садіяр Мамедов відвідав Чаплинську та Хрестівську громади
08:55
Працівники МіськВодоканалу Херсона продовжують усувати наслідки аварії на вулиці Штурвальній
08:42
Каховські рятувальники загасили палаюче авто
07:52
Месси пополнил коллекцию седьмым "Золотым мячом"
16:30
Прокуратура домоглась збереження геологічної пам’ятки природи «Федорівська печера»
Больше новостей

Юрій Ромаскевич: «Профілактика неінфекційних захворювань - запорука здорової нації»

Новости » Общество
0
До Херсонщини завітали представники українсько-шведського проєкту «Діємо для здоров’я». Цей проєкт має на меті мінімізувати поширення неінфекційних хвороб та запобігти передчасній смертності. Зокрема, представники проєкту зустрілися з заступником голови облдержадміністрації Миколою Якименком та головним державним санітарним лікарем Херсонщини Юрієм Ромаскевичем. 
Про це інформує пресслужба Херсонської ОДА.
Щороку від неінфекційних захворювань (серцево-судинних, онкологічних захворювань, діабету та респіраторних хвороб) передчасно помирають сотні тисяч українців. Окрім того, вони суттєво погіршують якість життя людей, які на них хворіють.
Окремі ризики створює й пандемія COVID-19. Адже неінфекційні захворювання підвищують шанси заразитися вірусом і можуть ускладнювати перебіг захворювань. Понад 80% померлих від коронавірусу мали супутні хронічні захворювання.
«Неінфекційні захворювання - актуальна проблема для багатьох країн, і Україна не виняток. Неінфекційні захворювання є причиною близько 90% смертей, і більшості із цих смертей можна запобігти. Наш проєкт створений, щоб допомогти державі у боротьбі з факторами ризику НІЗ, покращити здоров’я населення та підвищити тривалість життя», - розповів керівник проєкту Діємо для здоров’я Джума Худоназаров.
На переконання головного державного санітарного лікаря Херсонщини Юрія Ромаскевича, профілактика та мінімізація ризиків захворювання на неінфекційні захворювання дозволить створити здорову націю та підвищить тривалість життя українців. 
«Нездорове харчування, недостатня фізична активність, забруднення повітря вживання тютюну та алкоголю. Це ті фактори, які здебільшого й є причинами виникнення неінфекційних захворювань. Якщо ми зможемо їх мінімізувати, то отримаємо здорову націю. Також це дозволить збільшити тривалість здорового життя українців», - наголосив Юрій Ромаскевич.     
Заступник голови ОДА Микола Якименко зазначив: «Надмірна передчасна смертність та високий рівень захворюваності на неінфекційні захворювання, серед іншого, є причиною додаткових витрат на систему охорони здоров’я та втрату продуктивності, що має негативний вплив на економіку регіону».

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: