Херсон °C

Последние новости

12:30
Рятувальники та газовики провели спільний рейд у багатоповерхівках з роз’яснення мешканцям правил безпеки при використанні газу
12:00
Оголошено номінації головної туристичної премії-церемонії країни Ukraine Tourism Awards 2021
10:50
Пенсіонерів запрошують на безкоштовну екскурсію «У лабіринтах вулиць давніх» до Літмузею
10:27
Використовували 256 га держземлі у власних цілях – прокуратура домоглась визнання правочину не дійсним
10:05
Неможливе можливо! Українські зірки та клієнти мережі «АТБ» допомогли зібрати для допомоги онкохворим дітям майже 30 млн гривень
09:48
Поліцейські Херсонщині розшукали 14-річну дівчину, яка 5 діб не з’являлася вдома
09:43
В КПВВ на адмінмежі з ТОТ АР Крим встановлюють рентгено-телевізійні інтроскопи
09:36
Змій діставали з шахти водонапірної башти
09:30
На Херсонщині на охоті дядько підстрелив свого племінника
09:25
Привітання Командувача об’єднаних сил ЗС України Сергія Наєва з Днем Збройних Сил України
Больше новостей

Херсонська фірма стає стейкхолдером для всіх факультетів ХДУ, - Олександр Співаковський

Новости » Общество
0
Бізнес потребує студентів Херсонського державного університету. Про це у Фейсбук пише ректор університету депутат обласної ради Олександр Співаковський.
«Сьогодні разом з проректорами та деканами відвідали херсонський офіс міжнародної ІТ-компанії DataArt. Для багатьох колег це було перше знайомство з компанією подібного рівня, хоча деякі факультети давно й успішно співпрацюють з DataArt. Зокрема, йдеться про факультети комп’ютерних наук, фізики та математики, української й іноземної філології та журналістики.
Офіс DataArt в Херсоні з'явився 14 років тому саме на базі Херсонського державного університету. І це був перший офіс в Україні! Першими співробітниками були студенти та випускники нашого факультету комп'ютерних наук та інформаційних технологій. Розпочинали зі штату у 6 людей. Зараз у Херсоні працює майже 300, а загалом компанія налічує понад 5000 співробітників у різних країнах, і ця цифра постійно зростає.
Життя не стоїть на місці і думка, що в ІТ-сфері працюють тільки програмісти, вже не актуальна. Саме перспективам майбутньої співпраці – від практики до працевлаштування – була присвячена презентація, яку для нас провели директор херсонського офісу Дмитрий Щедролосьев та HR-менеджерка компанії Ирина Третьякова.
Під час спілкування ми точно зрозуміли, що DataArt стає стейкхолдером для всіх наших факультетів. Наприклад, практикуватися чи працювати можна, надаючи консультації з питань емоційного вигорання, вирішення конфліктних моментів у команді, у відділі рекрутінгу, у відділі роботи із запереченнями, де потрібні навички з психології. Співробітники компанії націлені на оволодіння новими компетенціями, тому медичний факультет може запропонувати програми з надання першої допомоги, здорового харчування та багато іншого. Серед проєктів, які веде DataArt, є такі, що стосуються вирішення екологічних питань замовників, тому у нагоді стануть студенти та випускники відповідного факультету. Навички, які формує факультет культури і мистецтв теж потрібні, якщо ми кажемо про культуру мови та постановку голоса, бо розробники програмного забезпечення не лише постійно комунікують із замовниками, - деякі з них також виступають спікерами на технологічних конференціях. Консультувати та пропонувати певні програмні продукти можуть фахівці педагогічного факультету, а без випускників факультету бізнесу та права не можливо обійтися, бо кожен програмний продукт націлений на вирішення певних бізнес-процесів замовника.
Цікаві факти озвучив Дмитро Щедролосьєв: у 2021 році компанія взяли на роботу 59 людей, з них для 85% - це перше робоче місце, тобто мова йде про студентів та випускників закладів вищої освіти Херсона. Виходячи з цього, можна стверджувати: якщо у молодої людини є мотивація, є бажання працювати у провідній компанії, отримувати гарну заробітну плату, мати першокласні умови праці (а ми бачили, на якому рівні все облаштовано в офісі!) і залишатися при цьому в рідному Херсоні - то це реально.
Отже, зустріч дуже надихнула, декани та проректори обмінялися контактами з представниками компанії та готові співпрацювати. Бо всі розуміють, що репутацію факультету, університету створюють саме успішні випускники!», - йдеться в повідомленні.

Херсонська фірма стає стейкхолдером для всіх факультетів ХДУ, - Олександр Співаковський

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: