Херсон °C

Последние новости

17:01
Мешканці гуртожитку в Каховці мають сплатити рахунки за грудень, аби бути зі світлом в оселях
16:40
1 млн. грн. на придбання житла в Херсоні не вистачає - стверджують постраждалі від аварії на каналізаційному колекторі
16:13
У Новотроїцькій громаді відмовили теплопостачальному підприємству в підвищенні тарифу на тепло
15:42
«Херсонська обласна енергосервісна компанія» вже відключила електрику 426 споживачам за борги
15:10
У Музиківській амбулаторії працюватиме апарат УЗД
14:56
У 2021 році до скарбниці Херсонської громади надійшло понад 2 млрд гривень податків і зборів
14:38
У Херсонській обласній дитячій лікарні почали вводити бустерну дозу вакцини медпрацівникам
14:09
Мешканці багатостраждального гуртожитку в Каховці звернулися до Сергія Козира
14:07
Олександр Співаковський вже зробив бустерне щеплення від COVID-19
14:03
Где купить складское оборудование
Больше новостей

«ХДУ працюватиме в очному режимі, але з дотриманням всіх карантинних вимог», - Олександр Співаковський

Новости » Общество
0
Херсонський державний університет готовий працювати у звичайному режимі з дотриманням карантинних обмежень «жовтої зони» епідеміологічної небезпеки. Про це пише на власній Фейсбук-сторінці ректор ВНЗ депутат обласної ради Олександр Співаковський.
«Не у дистанційному форматі, а в очному, коли у студентів є можливість відвідувати освітній заклад, отримувати якісні освітні послуги та почуватися безпечно. 23 вересня ми взяли один день тайм-ауту та перенесли навчальні заняття з умовою їх відпрацювання, щоб узгодити усі деталі нашої майбутньої роботи під час посилення карантину. Зібралися на нараду з членами ректорату, де читко пролунало: університет буде працювати, а для цього ми маємо за два-три дні забезпечити виконання вимоги щодо наявності не менш як у 80% співробітників сертифікату про щеплення, довідки про введення однієї дози вакцини чи довідки про перенесену хворобу (деталі прописані у Постанові Кабінету Міністрів України, листі міністра освіти України Сергія Шкарлета, протоколі засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та у протоколі відповідної регіональної комісії Херсонської обласної державної адміністрації).
Відбулася дуже жвава дискусія. Мене приємно вразило бажання колег, представників студентського самоврядування працювати та несприйняття позиції, коли вимога вакцинуватися та захистити себе, своїх близьких та студентів, викликає негатив. Балачки про свободу вибору тут не доречні, бо така особиста «свобода» наражає на небезпеку інших. Дякую деканессі факультету психології, історії та соціології Ірині Шапошниковій за відповідальну позицію – показник вакцинації співробітників її факультету на рівні 100%.
Усі члени ректорату, декани, більш ніж половина співробітників, особисто я, вже маємо сертифікати, які підтверджують проходження вакцинації. Показник вакцинованих по Бериславському фаховому педагогічному коледжу – 81%, за два дні цього ж результату досягне й Генічеський фаховий коледж. Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради при Херсонському державному університеті працює у звичному режимі, бо має 90% вакцинованих.
24 вересня, у нашому медичному центрі буде організована вакцинація для всіх бажаючих співробітників університету. Попереду – вихідні, тож у будь-якому з чисельних пунктів вакцинації можна буде зробити щеплення. Тож, шановні колеги, оперативно інформуйте гуманітарний відділ та проректора Сергія Кузнецова. Архіважливо бачити динаміку, тоді вже з понеділка зможемо працювати у звичному режимі. До речі, здобувачі освіти теж активно вакцинуються. Це викликає повагу!
Тож ще два-три дні й все буде Добре! А поки навчальний процес відбуватиметься дистанційно.
Дякую колегам за відповідальне ставлення до протиепідеміологічної безпеки, вимог законодавства та рішень регіональних органів влади», - повідомив Олександр Володимирович.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: