Херсон °C

Заборгованість за розподіл природного газу на Херсонщині сягнула 43 млн. грн.

Новости » Общество
0
20 серпня 2021 року набули чинності зміни у Законі України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), де виключено (скасовано) підпункт 5 пункту 3, розділу ІІ, який раніше забороняв припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.
У звязку із цим, АТ «Херсонгаз» звертається до споживачів у найкоротші терміни сплатити заборгованість за отримані комунальні послуги.
На сьогодні (станом на 20.09.2021) заборгованість населення за послуги розподілу природного газу складає понад 43 млн грн.
У свою чергу це ставить під загрозу своєчасне обслуговування надземних та підземних газових мереж та споруд на них, яке є надзвичайно актуальним питанням перед початком опалювального сезону для недопущення аварійного відключення житлових обєктів або населених пунктів.
Також нагадуємо, що справи боржників, які категорично відмовляються від оплати боргу, розглядатимуться у судовому порядку для примусового стягення боргу або впровадження інших заборонних заходів (опис майна, заборона виїзду з країни тощо).

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: