Херсон °C

Заражене м'ясо птиці експортували з Польщі - Держпродспоживслужба в Херсонській області попереджає операторів ринку

Общество, Здоровье
0
Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомило про заражене мясо курки та індички. До управління надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів, стосовно виявлення Salmonella Enteritidis у частинах курятини, що експортувались з Польщі (виробник: SuperDrod S.A., Karczew; холодильний склад: AMP Logistyka, Plonsk, Poland), продукцію надіслано до України у кількості 180 кг (отримувач: ПП «ЛЯМІТ», м. Львів). Про це йдеться на сайті управління.
Також, стосовно виявлення Salmonella typhimurium у крилах індички (виробник: Indyk-Slask Sp. z o.o, Wolnosci 21, 42-672, Poland, PL 24130501 WE). Відповідно до повідомлень RASFF із даної продукції м'яса птиці було виготовлено м'ясо механічного обвалювання, що експортувалося до України у кількості 4020 кг (отримувач: ТОВ "Селміт", м. Запоріжжя та холодильний склад "ФРОСТ 4", м. Дніпро).
З метою недопущення в обіг такої продукції, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу у строк не більше двох робочих днів та письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: