Херсон °C

Поліцейські наглядають за майже 1000 родинами, які опинилися у складних життєвих обставинах

Новости » Общество
0
В Херсонській області проживає близько 1000 родин, які з різних причин опинилися у складних життєвих обставинах. Працівники ювенальної превенції разом зі службою у справах дітей регулярно відвідують такі сім’ї з дітьми і не просто контролюють ситуацію, щоб виявити існуючі у них проблеми, а намагаються своєчасно допомогти у їх вирішенні.
Завдання поліції спільно із соціальними службами - направити батьків на шлях виправлення та у подальшому їх підтримувати, допомогти відмовитися від шкідливих звичок. При виявленні порушень утримання та виховання неповнолітніх, ювенальні поліцейські проводять з батьками профілактичні бесіди та обов’язково дають їм певний час на усунення недоліків. А робота з дітками у таких родинах, їх всебічна підтримка, захист та допомога є одним з основних завдань працівників ювенальної превенції. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.
Під час чергового профілактичного рейду у смт Верхній Рогачик ювенальні поліцейські проводили бесіди із батьками та дітьми, з’ясовували, чи є в них проблемні питання та радили, як їх вирішити. Поліцейські перевірили наявність найнеобхіднішого для розвитку, проживання і харчування дітей у сім’ях, як дорослі дбають про безпеку і потреби дітей. Надалі ці родини продовжуватимуть перебувати в полі зору ювенальної поліції та соціальних служб для вчасного надання необхідної допомоги та контролю за виконанням батьківських обов’язків.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: