Херсон °C

Последние новости

17:01
Мешканці гуртожитку в Каховці мають сплатити рахунки за грудень, аби бути зі світлом в оселях
16:40
1 млн. грн. на придбання житла в Херсоні не вистачає - стверджують постраждалі від аварії на каналізаційному колекторі
16:13
У Новотроїцькій громаді відмовили теплопостачальному підприємству в підвищенні тарифу на тепло
15:42
«Херсонська обласна енергосервісна компанія» вже відключила електрику 426 споживачам за борги
15:10
У Музиківській амбулаторії працюватиме апарат УЗД
14:56
У 2021 році до скарбниці Херсонської громади надійшло понад 2 млрд гривень податків і зборів
14:38
У Херсонській обласній дитячій лікарні почали вводити бустерну дозу вакцини медпрацівникам
14:09
Мешканці багатостраждального гуртожитку в Каховці звернулися до Сергія Козира
14:07
Олександр Співаковський вже зробив бустерне щеплення від COVID-19
14:03
Где купить складское оборудование
Больше новостей

У ХДУ підписали Меморандум про співпрацю двох університетів

Новости » Общество
0
У Херсонському державному університеті побувала поважна делегація: ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, президент Спортивної студентської Спілки Євгеній Імас, голова Комітету фізичного виховання та спорту МОН Вадим Стеценко та керівник Херсонського обласного відділення Комітету фізичного виховання та спорту МОН Юрій Кан. Про це повідомляє ректор ХДУ депутат обласної ради Олександр Співаковський:
- О дев’ятій ранку разом з деканом факультету фізичного виховання та спорту Іваном Глуховим зустріли гостей та ознайомили з роботою басейну, матеріально-технічною базою університету та потенціалом факультету фізичного виховання та спорту. 
Потім подивилися можливості медичного факультету та факультету комп’ютерних наук, фізики та математики. 
А вже о 13:30 на засіданні Вченої ради в урочистій обстановці підписали Меморандум про співпрацю двох університетів. Упевнений, це надасть поштовх подальшої співпраці та реалізації нових проєктів у сфері спортивної освіти! 
Свого часу був у Національному університеті фізичного виховання та спорту і ректор так саме гостинно показував свою інфраструктуру, розповідав про дослідження й перспективи. Мене вразили реабілітаційний та медичний центри. Останній має навіть свої операційні. Тому це честь співпрацювати, вчитися, розвиватися разом з провідними закладами освіти.
Сьогодні обговорювали зовнішні виклики, вплив широкого конкурсу, Єдиного вступного іспиту на контингент, навантаження, фінансування. Проблеми спільні - столичний виш, наприклад, відчув зменшення на 30% магістрантів. Цікаво було почути про ті кроки, які Національний університет робить для розвитку та посилення власних позицій на освітньому ринку. Виявилося, що однією із запроваджених новацій стало відкриття освітньої програми з кіберспорту. Відразу домовилися про співпрацю з нашим факультетом комп’ютерних наук, фізики та математики. Багато перспектив є й у галузі спортивної медицини та реабілітації. 
Також гості презентували концепцію розвитку студентського спорту, запевнили, що у цьому навчальному році намагатимуться значно збільшити кількість учасників етапів Універсіади за рахунок урізноманітнення змагань та форматів.
Далі гості вирушають до Скадовську, де розпочнеться етап пляжної студентської Універсіади України. Серед 460 учасників є й команди Херсонського державного університету!
Отже, працюємо та разом розвиваємо спорт і спортивну освіту!
, - повідомляє Олександр Володимирович.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: