Херсон °C

Последние новости

17:01
Мешканці гуртожитку в Каховці мають сплатити рахунки за грудень, аби бути зі світлом в оселях
16:40
1 млн. грн. на придбання житла в Херсоні не вистачає - стверджують постраждалі від аварії на каналізаційному колекторі
16:13
У Новотроїцькій громаді відмовили теплопостачальному підприємству в підвищенні тарифу на тепло
15:42
«Херсонська обласна енергосервісна компанія» вже відключила електрику 426 споживачам за борги
15:10
У Музиківській амбулаторії працюватиме апарат УЗД
14:56
У 2021 році до скарбниці Херсонської громади надійшло понад 2 млрд гривень податків і зборів
14:38
У Херсонській обласній дитячій лікарні почали вводити бустерну дозу вакцини медпрацівникам
14:09
Мешканці багатостраждального гуртожитку в Каховці звернулися до Сергія Козира
14:07
Олександр Співаковський вже зробив бустерне щеплення від COVID-19
14:03
Где купить складское оборудование
Больше новостей

У Херсонському державному університеті відбулося засідання Вченої ради

Новости » Общество
0
На засіданні побував голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко. Він особисто висловив бажання зустрітися з колективом нашого закладу з приводу ситуації з вакцинацією та роботи освітянської галузі. Про це пише у Фейсбук ректор ВНЗ депутат обласної ради Олександр Співаковський.
Олександр Самойленко привітав колектив університету із прийдешнім святом – Днем працівників освіти і зазначив, що Херсонський державний університет – найпрогресивніший освітній заклад з понад віковою історією. Він подякував співробітникам за проявлену громадянську позицію – високий рівень вакцинації та відповідно створення умов для роботи закладу в обмеженнях «жовтої зони». Олександр Самойленко закликав студентів вакцинуватися, особливо це стосується тих, хто піде на практику до шкіл, підприємств та організацій.
- Щиро вітаю першого проректора Херсонського державного університету Сергія Омельчука з успішним затвердженням звіту на присвоєння вченого звання професора по кафедрі української і слов’янської філології та журналістики.
Успішно прозвітувала про діяльність на посаді проректорки з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір. Про діяльність на посаді деканеси факультету психології, історії та соціології прозвітувала Ірина Шапошникова.
Оскільки зібрання відбувалося напередодні дня народження університету, то багато питань, які доповідав перший проректор Сергій Омельчук, стосувалися нюансів відзначення цієї дати. Ми затвердили Положення про почесні відзнаки «Золота медаль Херсонського державного університету», «Срібна медаль Херсонського державного університету», претендентів на здобуття Премії кращому молодому вченому Херсонського державного університету, розглянули питання про присвоєння звання «Почесний працівник ХДУ» і одноголосно підтримали встановлення меморіальної дошки Олександру Берешу - срібному та бронзовому призеру XХVIІ Олімпійських ігор у Сіднеї (2000 р.), чемпіону світу, багаторазовому чемпіону Європи, заслуженому майстру спорту зі спортивної гімнастики, випускнику ХДПУ 2001 року.
Як ми й домовлялися, на Вченій раді внесли зміни і доповнення до системи делегування повноважень директорам Бериславського фахового педагогічного коледжу імені В.Ф.Беньковського та Генічеського фахового коледжу й затвердили перелік обов’язкових звітів, що надаватимуть структурні підрозділи. Розглянули ще цілу низку питань.
Знаковою подією вважаю затвердження перших 18 сертифікатних програм, що розроблені нашими викладачами.
З доповіддю по цьому питанню виступила проректорка Дар’я Мальчикова, яка підкреслила, що поява таких програм виводить Херсонський державний університет на новий рівень. Ми можемо надавати якісні освітні послуги, як внутрішнім здобувачам, так й зовнішнім. Важливо, що кожна сертифікатна програма цікава, унікальна та виконана професійно.
Тож, шановні колеги, з першою ластівкою всіх нас! Здобутки наших викладачів мають працювати на широкий загал, приносити капіталізацію розробнику та відповідно створювати ім’я університету! Заслухали керівницю відділу забезпечення якості освіти Анастасію Бистрянцеву, яка доповіла про результати опитування здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за освітніми компонентами ІІ семестру 2020/2021 н.р. Вона наголосила, що важливо враховувати побажання здобувачів щодо освітніх програм, саме для цього проводиться опитування.
Про опитування першокурсників та працевлаштування випускників ХДУ доповів проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов. А відповідальна секретар Приймальної комісії ХДУ Наталія Воропай доповіла про результати вступної кампанії 2021 року.
Майже дві з половиною години роботи - й ухвалено три десятки важливих для роботи, стратегічного планування рішень.
Дякую голові Вченої ради Володимиру Олексенку за відмінну підготовку, всім доповідачам за змістовні виступи та презентації. Рухаємося далі!, -
йдеться в повідомленні.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: