Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Чергове відвідування родини в Дніпровському районі завершилось вилученням дітей

Новости » Общество
0
В службі у справах дітей Дніпровської районної у місті Херсоні ради знають багато історій соціального і особистісного падіння жінок, що обрали головними ліками від життєвих негараздів і проблем алкоголь та наркотики. На жаль, завжди наслідками цих вподобань є зламані долі їхніх дітей, близького оточення, розпад сім’ї…
Саме безпробудне пияцтво жінки-матері чотирьох дітей, неприпустимі умови проживання, голодні діти і відсутність будь-яких продуктів харчування стали підставою для термінового втручання служби у справах дітей разом із працівниками ювенальної превенції відділу поліції №1 Херсонського відділу Національної поліції та Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонської міської ради: діти 2009, 2011, 2012 років народження були вилучені з сім’ї, нагодовані в Службі, оглянуті лікарями дитячої поліклініки Клінічної лікарні ім. О.С. Лучанського. Батько дітей не має постійного місця роботи, тривалий час перебуває десь за межами міста, молодшу дівчинку 2015 року народження забрала бабуся. Про це повідомляє прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради.
З метою подальшого влаштування двох братів з сестричкою 29 вересня скликані позачергові засідання Комісії з питань захисту прав дитини та виконавчого комітету Дніпровської районної у місті Херсоні ради. За рекомендаціями Комісії та за рішенням органу опіки та піклування діти влаштовані до Центру соціально-психологічної реабілітації Херсонської обласної ради. У разі, якщо мати не продемонструє бажання лікуватись від алкоголізму, влаштуватись на роботу і разом з батьком дітей навести лад у своєму житлі, займатись їхнім здоров’ям та навчанням, орган опіки та піклування буде вимушений звернутися до суду про позбавлення обох батьківських прав і шукати для чотирьох дітей при наявності живих батьків іншу форму сімейного влаштування.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: