Херсон °C

Последние новости

11:55
До бюджету Херсонської територіальної громади надійшло понад 1,7 мільярда гривень податків і зборів
11:42
У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора
11:32
СБУ підозрює заступника командира батальйону Патрульної поліції Херсонщини на «кришуванні» схеми поборів з перевантажених фур
11:26
Советник главы облсовета встретился с Генеральным консулом Республики Турция в Одессе
11:18
Студенти Херсонського державного університету запалили свічки
11:04
Іван Бебко: Голодомор фактично показав, що може статися із нацією, яка не має своєї національної держави
16:46
Депутат обласної ради Дмитро Бутрій про аеропорт «Херсон»
16:13
Карети швидкої допомоги отримують протоколи за перевищення швидкості
16:00
Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш
15:52
Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині району
Больше новостей

13 ОСББ Херсона планують долучитись до програми «Енергодім»

Общество, Экономика
0

На території Херсонської міської територіальної громади створено 800 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, які обслуговують близько 900 будинків. Майже 80% теплової енергії, відпущеної теплопостачальними підприємствами, спожито для опалення житлових будинків.

«За даними енергетичного аудиту, проведеного у Плані дій сталого енергетичного розвитку і клімату міста Херсона до 2030 року, питоме споживання паливно-енергетичних ресурсів на опалення у житлових багатоквартирних будинках громади становить 120 кВт*год\м2 на рік, що значно більше середніх європейських норм», - коментує заступник міського голови Володимир Пепель.

У лютому 2021 року між Херсонською міською радою та державною установою «Фонд енергоефективності»підписано Меморандум про співпрацю. Він передбачає намір сприяти здійсненню заходів з енергоефективності в багатоквартирних житлових будинках.

«Програма підтримки ОСББ Херсонської міської територіальної громади «Енергодім» на 2021 рік», затверджена у липні, зазначає порядок використання коштів, передбачених у міському бюджеті на відшкодування частини тіла кредиту (10%), залученого в кредитно-фінансових установах. Тож, на сьогодні 13 ОСББ мають намір скористатись програмою Фонду енергоефективності «Енергодім» на термомодернізацію будинків за пакетами А і Б на суму близько 62 млн грн», - розповів Володимир Пепель.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: