Херсон °C

Последние новости

11:55
До бюджету Херсонської територіальної громади надійшло понад 1,7 мільярда гривень податків і зборів
11:42
У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора
11:32
СБУ підозрює заступника командира батальйону Патрульної поліції Херсонщини на «кришуванні» схеми поборів з перевантажених фур
11:26
Советник главы облсовета встретился с Генеральным консулом Республики Турция в Одессе
11:18
Студенти Херсонського державного університету запалили свічки
11:04
Іван Бебко: Голодомор фактично показав, що може статися із нацією, яка не має своєї національної держави
16:46
Депутат обласної ради Дмитро Бутрій про аеропорт «Херсон»
16:13
Карети швидкої допомоги отримують протоколи за перевищення швидкості
16:00
Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш
15:52
Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині району
Больше новостей

Для чого встановлювати пам'ятник на могилу

Новости » Общество
0

Практично всі могили прикрашені пам'ятниками. Багато хто все ж вважає, що традиції потрібно підтримувати і поспішають встановити такі, коли приходить час. Пам'ятник може кардинально відрізнятися за розміром, формою і матеріалом виготовлення. Можна віддати перевагу стандартному проекту, а можна створити щось ексклюзивне. Вибір за кожним. Зрозуміло, що оригінальний пам'ятник з натурального каменю буде коштувати дорожче.

Щоб ознайомитися з актуальними пропозиціями ринку, необхідно перейти на сайт memory.com.ua. Виробник MEMORY пропонує:

·Роботу з перевіреними природними матеріалами;

·Компанія працює на ринку більше 20 років;

·Професійна робота художників;

·Більше 200 моделей пам’ятників;

·Оперативність виконання замовлення;

·Якісний сервіс і індивідуальний підхід.

Чому прийнято встановлювати пам'ятник? Перш за все, як було сказано вище, це традиція. Багато хто продовжує це робити з огляду на те, що предки робили аналогічним чином. Не варто забувати, що пам'ятник також виступає в ролі ідентифікуючого фактора. Відшукати могилку серед незліченної безлічі інших – буває непросто, особливо з роками. Без пам'ятника просто не обійтися. Крім того, це свого роду данина родичам, що пішли. Так люди показують свою любов і вдячність. Пам'ятники можуть бути прикрашені знімками родичів, емоційними зверненнями, виконаними у вигляді різних фігур або людини в повний зріст. Можливостей маса.

Крім того, наявність надгробного пам'ятника – це можливість залишити деякий слід в історії. Часто люди забувають про своє коріння, а з роками згадують. Добре, коли відшукати могилу просто. Досить прочитати інформацію на тілі пам'ятника, щоб переконатися в тому, що тут лежить конкретна людина.

Згодом імена та прізвища забуваються. Однак на пам'ятнику вони житимуть дуже довго. Зрозуміло, що це можливо лише в тому випадку, коли виріб якісний. Дуже важливо зберігати інформацію про людину. Чим такий більше, тим краще. В сьогоденні існує безліч носіїв даних. Однак пам'ятник – це джерело, яке зможе протистояти різним негативним наслідкам, і вистояти перед негодами.

Традиція встановлювати на могилу пам'ятник навряд чи в найближчій перспективі стане пережитком минулого. Може змінитися форма подачі, але ось суть залишиться колишньою. Виготовлення пам'ятників довіряйте виключно перевіреним представникам ринку.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: