Херсон °C

Последние новости

11:55
До бюджету Херсонської територіальної громади надійшло понад 1,7 мільярда гривень податків і зборів
11:42
У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора
11:32
СБУ підозрює заступника командира батальйону Патрульної поліції Херсонщини на «кришуванні» схеми поборів з перевантажених фур
11:26
Советник главы облсовета встретился с Генеральным консулом Республики Турция в Одессе
11:18
Студенти Херсонського державного університету запалили свічки
11:04
Іван Бебко: Голодомор фактично показав, що може статися із нацією, яка не має своєї національної держави
16:46
Депутат обласної ради Дмитро Бутрій про аеропорт «Херсон»
16:13
Карети швидкої допомоги отримують протоколи за перевищення швидкості
16:00
Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш
15:52
Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині району
Больше новостей

Допомога з пошуком роботи для клієнтів пробації Херсонщини

Новости » Общество
0

Клієнти пробації та особи, які звільняються з місць позбавлення волі відтепер зможуть отримати роботу в КП Агрофірма Радгосп «Білозерський». Про налагодження співпраці та надання робочих місць домовились фахівці Херсонського районного відділу №1 філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області (смт. Білозерка) та представниками Білозерської районної філії Центру зайнятості із заступником директора підприємства КП Агрофірма Радгосп «Білозерський» Євгенієм Шепелем.

Керівництво підприємства погодилось допомогти з працевлаштуванням клієнтам пробації. Заступник директора Євгеній Шепель зазначив, що в залежності від сезону Агрофірма має потребу в підсобних робітниках, трактористах, механізаторах, виноградарях, овочівниках, працівниках по збору врожаю. «Якщо спільними зусиллями ми зможемо допомогти суб’єктам пробації та особам, які звільняються з місць позбавлення волі знайти роботу та стати на шлях виправлення, ми будемо раді. Працьовиті руки нам потрібні», - зазначив Євгеній Шепель.

Оскільки, більшість суб’єктів пробації не мають офіційної роботи співробітники Центу зайнятості акцентували увагу, що з даною категорією осіб буде проводитись роз’яснювальна робота про переваги офіційного працевлаштування,використання праці з оформленням трудових відносин, укладення трудових договорів (угод, контрактів) тощо.

За результатами зустрічі досягнуто домовленостей щодо належної взаємодії та обміну інформацією, подальшої співпраці з метою забезпечення клієнтів пробації робочими місцями.

 

Філія Державної установи «Центр пробації» в Херсонській області

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: