Херсон °C

Последние новости

11:55
До бюджету Херсонської територіальної громади надійшло понад 1,7 мільярда гривень податків і зборів
11:42
У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора
11:32
СБУ підозрює заступника командира батальйону Патрульної поліції Херсонщини на «кришуванні» схеми поборів з перевантажених фур
11:26
Советник главы облсовета встретился с Генеральным консулом Республики Турция в Одессе
11:18
Студенти Херсонського державного університету запалили свічки
11:04
Іван Бебко: Голодомор фактично показав, що може статися із нацією, яка не має своєї національної держави
16:46
Депутат обласної ради Дмитро Бутрій про аеропорт «Херсон»
16:13
Карети швидкої допомоги отримують протоколи за перевищення швидкості
16:00
Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш
15:52
Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині району
Больше новостей

Порушники отримали штраф у 8,7 млн гривень

Новости » Общество
0

Влітку в рамках операції «Курорт – 2021» ревізори Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели 512 фактичних перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію алкогольної та тютюнової продукції й 39 – які здійснюють реалізацію ПММ.

Серед типових порушень, які фіксувалися найчастіше є: використання режиму попереднього програмування РРО без зазначення коду УКТ ЗЕД підакцизної групи товарів – 295 випадків, проведення розрахункових операцій без застосування РРО – 243, реалізація алкогольних напоїв за цінами нижчими від встановленого розміру мінімальних – 113, торгівля підакцизними товарами без первинних документів (накладних) – 95, торгівля алкогольними напоями в не визначеному місці торгівлі – 69, реалізація алкогольних напоїв без придбання відповідної ліцензії – 38.

За матеріалами проведених перевірок застосовано вже майже 8,7млнгривень штрафних (фінансових) санкцій.

Нагадаємо: суб’єкти господарювання можуть продавати алкогольні напої або тютюнові вироби за наявності у них ліцензій. Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями складає 8 тис. гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться на місці торгівлі. На території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, – така плата становить 500 гривень.

Щорічна плата за ліцензію на роздрібну торгівлю тютюновими виробами на кожне місце торгівлі становить 2000 гривень, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст – 250 гривень.

 

За офіційною інформацією

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: