Херсон °C

Последние новости

12:30
Рятувальники та газовики провели спільний рейд у багатоповерхівках з роз’яснення мешканцям правил безпеки при використанні газу
12:00
Оголошено номінації головної туристичної премії-церемонії країни Ukraine Tourism Awards 2021
10:50
Пенсіонерів запрошують на безкоштовну екскурсію «У лабіринтах вулиць давніх» до Літмузею
10:27
Використовували 256 га держземлі у власних цілях – прокуратура домоглась визнання правочину не дійсним
10:05
Неможливе можливо! Українські зірки та клієнти мережі «АТБ» допомогли зібрати для допомоги онкохворим дітям майже 30 млн гривень
09:48
Поліцейські Херсонщині розшукали 14-річну дівчину, яка 5 діб не з’являлася вдома
09:43
В КПВВ на адмінмежі з ТОТ АР Крим встановлюють рентгено-телевізійні інтроскопи
09:36
Змій діставали з шахти водонапірної башти
09:30
На Херсонщині на охоті дядько підстрелив свого племінника
09:25
Привітання Командувача об’єднаних сил ЗС України Сергія Наєва з Днем Збройних Сил України
Больше новостей

Як отримати містобудівну документацію в Херсонському районі

Новости » Общество
0
Херсонська РДА повідомляє про можливість отримання містобудівної документації мешканцями територіальної громади.  
Частиною четвертою статті 27 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» встановлено, що Порядок видачі будівельного паспорта визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері містобудування. Порядок видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки затверджено наказом Мінрегіону від 05липня 2011 року № 103 (із змінами), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 22 липня 2011 року за № 902/19640 (далі – Порядок). Пунктом 2.1 Порядку встановлено, що видача будівельного паспорта здійснюється уповноваженим органом містобудування та архітектури безпосередньо, через центри надання адміністративних послуг та/або через Єдиний державний портал адміністративних послуг (Портал Дія). Будівельний паспорт надається уповноваженим органом містобудування та архітектури на безоплатній основі протягом десяти робочих днів з дня надходження пакета документів, визначеного пунктом 2.1 Порядку. Частинами першою, восьмою статті 261 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» визначено, що документи для отримання адміністративних та інших визначених цим Законом послуг у сфері будівництва подаються до суб’єкта надання відповідної послуги за вибором заявника (якщо інше не визначено цим Законом):
1) в електронній формі через електронний кабінет або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронним кабінетом, користувачами якої є суб’єкт звернення та суб’єкт надання відповідної послуги;
2) у паперовій формі особисто заявником (у тому числі через центри надання адміністративних послуг) або поштовим відправленням з описом вкладення.
Інформація та документи, надіслані заявниками в електронній формі через електронний кабінет або іншу державну інформаційну систему, інтегровану з електронною системою, для отримання послуг, визначених цим Законом, вважаються отриманими у день їх надходження, а у разі подання такої інформації та документів у неробочий час робочого дня, неробочий день, святковий або вихідний день – у перший робочий день, наступний за днем їх подання.
Отже, строк надання будівельного паспорта/відмови у його наданні уповноваженим органом містобудування та архітектури становить десять робочих днів з дня надходження відповідного пакета документів до уповноваженого органу містобудування та архітектури.
При цьому, положеннями чинного законодавства передбачено подання замовником пакета документів для отримання будівельного паспорта безпосередньо до уповноваженого органу містобудування та архітектури, через центри надання адміністративних послуг та/або через Єдиний державний портал адміністративних послуг (Портал Дія).
Згідно вимог чинного законодавства, а саме частини другої статті 13 Закону України «Про архітектурну діяльність» до утворення виконавчого органу сільської, селищної, міської ради з питань архітектури уповноваженим органом містобудування та архітектури є структурний підрозділ районної державної адміністрації з питань архітектури, а за його відсутності – структурний підрозділ обласної державної адміністрації з питань архітектури. Разом з цим, чинне законодавство не зобов’язує районні державні адміністрації обов’язково створювати відповідні підрозділи. Такий підрозділ – управління містобудування та архітектури створений Херсонською обласною державною адміністрацією.
Згідно Положення про управління містобудування та архітектури обласної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 17 лютого 2020 року № 162, йог основним завданням є забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території області.
Враховуючи вищевикладене, у разі відсутності у територіальній громаді уповноваженого органу містобудування та архітектури та до моменту його обов’язкового утворення, мешканці адміністративно-територіальної одиниці мають можливість отримати містобудівну документацію у будь-який вище запропонований спосіб.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: