Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Сергій Козир спілкувався із колективами Новокаховського професійного електротехнічного ліцею та Професійно-технічного училища №14

Общество, Политика
0

Про прискорення реформ у професійній освіті та відродження промисловості говорили сьогодні із колективами Новокаховського професійного електротехнічного ліцею та Професійно-технічного училища №14. Про це йдеться на сторінці кандидата в нардепи по 184 виборчому окрузі Сергія Козиря:

«Ці заклади відомі не лише на Херсонщині. Адже за роки свого існування випустили тисячі висококваліфікованих спеціалістів, які працюють на багатьох підприємствах всієї країни.

Дуже приємно, що весь цей час навчанням і вихованням молодого покоління в ліцеї та училищі займаються люди, які мають вагомий життєвий і виробничий досвід та вкладають багато сил у покращення матеріально-технічної бази своїх закладів.

На тому, що робітнича професія має стати престижною, наполягає і Президент країни. У березні цього року було підписано Указ "Про пріоритетні заходи щодо розвитку професійно-технічної освіти», а МОН створив відповідний проєкт концепції Державної цільової соціальної програми на 2022-2027 роки, що дозволить сформувати оптимальну мережу освітніх закладів, підвищити рівень заробітної плати і розмір стипендій.

Люди запитували, коли очікувати зміни та, що буде з новими робочими місцями. Нагадав, що наразі розробляємо з головами тергромад питання відкриття нових унікальних підприємств у кожній громаді, де могли б працювати, зокрема, і випускники профтехзакладів.

Приємно, що освітяни відчувають нашу підтримку. Як зазначила директор електротехнічного ліцею Олександра Василівна, вперше за 47 років її освітнього стажу заклад отримав кошти на пожежну сигналізацію. Наразі на двох поверхах ліцею сигналізацію вже встановлено, ведеться робота на третьому поверсі», - повідомляє Сергій Козир.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: