Херсон °C

Лікування зубів під мікроскопом: особливості процедури

Общество, Здоровье
0

Арсенал стоматологів постійно поповнюється новими високотехнологічними апаратами, які роблять процес лікування зубів ефективніше і виключають дискомфорт. Багато проблем, які раніше провокували видалення зуба, сьогодні можна вирішити за допомогою стоматологічного мікроскопа. Медицина націлена на зубозберігаючі методики. Лікування зубів під мікроскопом отримує все більш широке поширення, докладніше за посиланням https://onutchak.com.ua.

Навіщо потрібен мікроскоп

Мікроскоп гарантує високу точність. Стоматологічне дзеркальце обмежує огляд. Мікроскоп же дозволяє багаторазово збільшити зображення, а також розглянути деталі, які можуть бути приховані від неозброєного погляду. Тепер огляд поверхні зуба і його внутрішньої будови може бути детальним і повним. Лікарям більше немає необхідності діяти на дотик. У цьому випадку ймовірність видалення живих тканин при свердлінні, зводиться до мінімуму.

Застосування мікроскопа виправдано як в діагностиці, так і в лікуванні зубів і ясен. Він актуальний в хірургії, терапії, пародонтології, а також реставрації зубів, ортодонтії. Однак ключову роль він відіграє для ендодонтії. Йдеться про лікування зубних каналів.

Показання для лікування зубів під мікроскопом

Це доречно в тих випадках, коли зубні канали влаштовані складно і їх багато. Мікроскоп – не розкіш, а гостра необхідність, яка допомагає виконати завдання якісно, виключаючи будь-які ризики. Стовідсоткове показання до застосування мікроскопа – переліковування каналів. Раніше в більшості випадків зуб доводилося видаляти. Однак сьогодні є шанс його зберегти і повернути йому втрачений функціонал. В сьогоденні видалити старі пломби, назначити нову терапію і знову запломбувати канали зуба – стало більш ніж реально. Все це – завдяки застосуванню мікроскопа.

Одним з найбільш поширених ускладнень ендодонтичного лікування зубів можна назвати перфорацію кореневих каналів. Лікарі могли випадково просвердлити живі тканини зуба наскрізь. Такий отвір часто ставав причиною запалень, що в підсумку призводило до необхідності видаляти зуб. Завдяки мікроскопу, вдалося знизити ризик перфорації до мінімуму.

За лікуванням зубів під мікроскопом майбутнє.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: