Херсон °C

В Олешках поліцейські за три години розшукали 10-річного хлопчика

Новости » Общество
0
В поліцію міста Олешки приблизно о 17:30 звернувся місцевий житель. Він повідомив, що його 10-річний син навчається у другу зміну і після школи не повернувся додому. Батько намагався самостійно розшукати хлопчика на автомобілі, але не зміг.
З фотографією школяра ювенальні поліцейські та працівники відділення поліції №2 (м.Олешки) негайно розпочали відпрацьовувати кожен район міста. Вже приблизно о 20:00 поліцейські помітили хлопчика в компанії однолітків, вони були на майданчику. Зі школярем було все добре. Він пояснив, що після школи вирішив деякий час погуляти з друзями і забув про час. Поліцейські зателефонували батькам хлопчика та повідомили, що їх син знайшовся. Про це інформує поліція Херсонської області.
З батьками працівник ювенальної превенції провела профілактичну бесіду та порадила по можливості забирати сина з навчання, адже родина мешкає на виїзді з міста далеко від школи. З хлопчиком інспектор провела виховну бесіду та пояснила йому, що він має завжди попереджати батьків про своє місцезнаходження і не гуляти далеко від дому у темний час доби.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: