Херсон °C

Последние новости

12:30
Рятувальники та газовики провели спільний рейд у багатоповерхівках з роз’яснення мешканцям правил безпеки при використанні газу
12:00
Оголошено номінації головної туристичної премії-церемонії країни Ukraine Tourism Awards 2021
10:50
Пенсіонерів запрошують на безкоштовну екскурсію «У лабіринтах вулиць давніх» до Літмузею
10:27
Використовували 256 га держземлі у власних цілях – прокуратура домоглась визнання правочину не дійсним
10:05
Неможливе можливо! Українські зірки та клієнти мережі «АТБ» допомогли зібрати для допомоги онкохворим дітям майже 30 млн гривень
09:48
Поліцейські Херсонщині розшукали 14-річну дівчину, яка 5 діб не з’являлася вдома
09:43
В КПВВ на адмінмежі з ТОТ АР Крим встановлюють рентгено-телевізійні інтроскопи
09:36
Змій діставали з шахти водонапірної башти
09:30
На Херсонщині на охоті дядько підстрелив свого племінника
09:25
Привітання Командувача об’єднаних сил ЗС України Сергія Наєва з Днем Збройних Сил України
Больше новостей

В ХДУ збиралися аспіранти й докторанти

Новости » Общество
0

Про це розповів ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський:

"Люди, які у наш складний та багатий на виклики час присвячують себе та своє життя науці – справжні герої. Ми завжди пишаємося науковцями Херсонського державного університету: внесок кожного у формування репутації нашого закладу, у популяризацію та розвиток науки дуже важливий.

Сьогодні разом з першим проректором Сергієм Омельчуком, проректоркою Дар’єю Мальчиковою, завідувачкою відділу аспірантури та докторантури Аллою Цапів взяли участь в урочистих зборах аспірантів та докторантів.

В одній аудиторії зустрілися випускники аспірантури, які завершили 4-річне навчання (а дехто вже захистив свої дисертаційні роботи) та першокурсники, які тільки розпочинають свій шлях у науці. Разом зі здобувачами та випускниками – наукові керівники, консультанти, декани, гаранти освітніх програм, завідувачі кафедр. Приємно бачити єдину, злагоджену команду науковців!

Щиро подякував Аллі Цапів за плідну роботу, бо на посаді вона лише півроку, а в нашому арсеналі вже 4 успішно пройдені акредитації освітньо-наукових програм ІІІ освітнього рівня. Попереду ще дві акредитації. Дякую всій команді університету за підтримку та бажання бути кращими!

Тільки за цей рік захистилися 10 докторів філософії. Майже стільки ж готуються до захисту цьогоріч. До аспірантської родини приєдналися креативні та молоді науковці – 15 аспірантів та 1 докторант, які в урочистій обстановці отримали свої посвідчення.

Вітаю аспірантів та викладачів із початком нового навчального року! Приєднуюся до всіх теплих слів побажань, які лунали на адресу аспірантів! Здобутків, визнання, невпинного зростання та руху тільки вперед!" - зазначає ректор.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: