Херсон °C

На Херсонщині проходить активізація політичної партії «УДАР» Віталія Кличка

Новости » Общество
0
Політична партія «УДАР» сьогодні активно розвивається і готується брати участь у наступних парламентських виборах як самостійний проєкт. Про це нещодавно заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко в ЗМІ. Віталій Кличко закликав регіональні політичні сили, лідерів місцевого самоврядування та всіх активних та небайдужих громадян до консолідації зусиль на платформі «УДАРу»
Проходить активізація політичної партії і на Херсонщині. Ігор Гоцул, перший заступник голови Центрального виконавчого комітету ПП «УДАР» Віталія Кличка» зазначає, що Херсонщина залишається форпостом боротьби України з агресором, тому для проєвропейської партії важливо, аби тут діяв сильний політичний осередок.
В п’ятницю, 8 жовтня, у Херсоні відбулося засідання Херсонської обласної організації політичної партії «УДАР» Віталія Кличка». На порядку денному ряд питань, серед основних – обрання голови обласного осередку партії, обрання членів ради. Беззаперечною більшістю голосів головою обласної організації було обрано Івана Бебка. У вступному слові перед однопартійцями Іван Бебко подякував херсонцям, однопартійцям за підтримку та акцентував: «УДАР» має перемогти, щоб Україна стала сильною».
Ударівці мають надію, що з новим лідером на Херсонщині вони зможуть досягти і нових позитивних результатів. Беззаперечний авторитет жителів Херсонщини Василь Васильович Семенюк, згадав, як з командою однодумців створював обласний осередок «УДАРу» на Херсонщині та запевним, що рішення ударівцями на засіданні прийнято правильно.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: