Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Біля селища Геологів рятувальники загасили пожежу

Новости » Общество
0
Про це у Фейсбук повідомляє мешканка Херсона, журналістка - Альона Мовчан. Під час прогулянки разом з чоловіком-рятувальником, їм довелося взяти участь у гасінні цієї пожежі. Щоправда, журналістка лишалась виключно спостерігачем. А ось рятувальникам довелося загасити не одну пожежу.
«Життя насичене подіями і нам із чоловіком нечасто фартить провести разом вечір, а то й цілий день. І ось після довгих тижнів роботи, заходів та надважливих важливостей, це «нечасто» таки настало. Ми ніяк не могли вирішити, що ж робити у вільний час. Варіанти були різні: поїхати в ліс, пустелю, Гідропарк, погуляти на набережній, гайнути в кіно…
«Давай поїдемо на Шуменський у парк Димитрова», - запропонувала я, згадуючи свої безтурботні шкільні роки, коли прогулювалася там із друзями чоловіка (тоді навіть не підозрюючи про його існування) до 19:00 (бо батько довше не пускав)… І ось ми взяли смачної кави та гайнули милуватися жовтневими пейзажами. Провідали посаджені навесні сосенки, зустріли знайомих, прогулялися низом парку, який, на жаль, перетворився на джунглі – давненько там не обпилювали дерева та не прибирали зарослі кущів, але то вже тема для іншої публікації…
Загалом, вечір нібито вдався, вже збиралися додому, а там за планом – вечеря, фільм, книжка про вікінгів… Але не сталося, як гадалося. Чоловік Віктор Ревенко, пожежний рятувальник за професією, побачив дим і ми побігли до стежки, яка веде на селище Геологів, глянути, що ж відбувається. Побачили два осередки вогню, які швиденько під впливом вітру розгоралися та поглинали ще не зовсім сухі комиші. Чоловік, який, до слова, тільки зранку прийшов зі зміни, негайно зателефонував 101!
Безпосередньо біля селища Геологів, далі від нашої пожежі, була майже ліквідована ще одна – там працювали хлопці з 3-ї частини.
Після дзвінка до парку приїхали командир та водій з 1-ї ДПРЧ, де, власне, і працює мій чоловік. Пробравшись крізь зарослі дерев (а в тих джунглях проїхати на КАМАЗі непросто), хлопці відразу взялися до роботи. Командир пішов у розвідку, а мій чоловік знайшов чиюсь «бойовку», переодягнувся та взявся розмотувати рукав (так він по-розумному називає ту шлангу, з якої гасять вогонь). Оперативно підтягнулися й інші бійці – ще дві машини з 1-ї та 3-ї частин. Хлопці взяли хлопушки та пішли у вогонь. Як я не просила – навіть погрожувала чоловіку своїм посвідченням журналіста – та в епіцентр пожежі він мене не взяв. Спостерігала разом із іншими жителями мікрорайону і дивувалась командному духові та спрацьованості рятувальників: вогонь швиденько локалізували і менш ніж за 30 хвилин остаточно ліквідували.
А тепер повернемося до тої частини, яка про добро.
Особисто я не сприймаю роботу за спосіб заробітку грошей. Для мене це скоріше спосіб життя, 24 години 7 днів на тиждень і ніяких там вихідних, свят чи хвороб: є ціль – немає перепон. Працюючи журналістом, неодноразово зривалася то на мітинги, то на рейдерські захоплення у будь-який час дня і ночі – достатньо було одного дзвінка. Зараз роботу в театрі взагалі за роботу не сприймаю – це мета мого життя: розвивати творчість, займатися просвітницькою діяльністю, нести у світ добро! І я горда з того, що поряд зі мною людина, яка вважає так само! Чоловік міг би викликати пожежних і з чистою совістю піти. Але ні – почувши про загрозу, про те, що треба допомога, він зреагував швидко та оперативно – одягнув «бойовку» та побіг боротися з вогнем! Якби кожна людина ставилася до своєї роботи не як до праці (робочий графік, посадові обов’язки і т.д.), а як до високої місії, все було б інакше!
», - йдеться в повідомленні.

Біля селища Геологів рятувальники загасили пожежу

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: