Херсон °C

Последние новости

11:55
До бюджету Херсонської територіальної громади надійшло понад 1,7 мільярда гривень податків і зборів
11:42
У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора
11:32
СБУ підозрює заступника командира батальйону Патрульної поліції Херсонщини на «кришуванні» схеми поборів з перевантажених фур
11:26
Советник главы облсовета встретился с Генеральным консулом Республики Турция в Одессе
11:18
Студенти Херсонського державного університету запалили свічки
11:04
Іван Бебко: Голодомор фактично показав, що може статися із нацією, яка не має своєї національної держави
16:46
Депутат обласної ради Дмитро Бутрій про аеропорт «Херсон»
16:13
Карети швидкої допомоги отримують протоколи за перевищення швидкості
16:00
Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш
15:52
Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині району
Больше новостей

ХДУ працюватиме з 18 жовтня у звичайному режимі

Новости » Общество
0
Понеділок традиційно в Херсонському державному університеті розпочався із засідання ректорату. Про це повідомляє ректор ХДУ, депутат Херсонської обласної ради Олександр Співаковський.
«Протягом трьох робочих днів цього тижня, як й було передбачено Наказом від 8 жовтня 2021 року, навчальний процес відбувається у дистанційному форматі. Це такий буферний тиждень, який дозволить нам завершити створення безпечних умов для роботи та навчання в нашому закладі освіти, забезпечивши 100-відсоткову вакцинацію всіх співробітників.
Наголосив, що при цьому під час навчальних занять мають бути присутні саме студенти, а не їх аватарки! Наявність студентів під час дистанційних занять буде перевіряти навчальний відділ, усі лекції та семінари мають бути записані та завантажені на сервер університету. Якість освітнього процесу буде забезпечена.
Вже з 18 жовтня виходимо на звичайний режим роботи, будемо працювати на умовах 100% вакцинації викладачів та співробітників.
Зупинився на ситуації з підготовкою до опалювального сезону та різким зростанням вартості газу з минулорічних майже 6 тисяч гривень за 1000 м3 до 40-60 тисяч гривень. Так, саме таку ціну пропонують постачальники! Виходячи з цього, розроблено сценарій скорочення витрат на оплату комунальних послуг, надіслані відповідні звернення до усіх органів влади та державного контролю, що відповідають за прийняття рішень щодо тарифів на комунальні послуги. Одним із варіантів вирішення питання може бути частковий або повний перехід на дистанційне навчання в особливо холодний період. Але, сподіваємося, що цього не відбудеться. Бо йдеться не тільки про забезпечення навчального процесу, а й про життєдіяльність гуртожитків, для яких вартість комунальних послуг теж зростає.
Щодо викликів, пов’язаних з навчальним процесом, наразі необхідно активізувати роботу та запропонувати модель організації підготовки до Єдиного вступного фахового іспиту в магістратуру.
Далі перейшли до розгляду питань порядку денного.
Перший проректор Сергій Омельчук доповів про перевірку на дотримання вимог академічної доброчесності та оприлюднення кваліфікаційних робіт (проєктів) здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти та курсових робіт здобувачів випускних курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
Так, в університеті вже третій рік проходить процедура перевірки робіт на плагіат. Вперше цьогоріч відбуватиметься перевірка на плагіат курсових робіт. У рамках проведення тижня академічної доброчесності директорка Наукової бібліотеки Нателла Арустамова проведе навчальний семінар, де роз’яснить як організувати процедуру перевірки для здобувачів перехідних курсів. Основна мета пропедевтична – навчити здобувачів ІІ, ІІІ курсів працювати з таким жанром наукової роботи, аби на випусковій програмі не було незрозумілих моментів. Університет бере на себе зобов’язання один раз перевірити курсову на безоплатній основі. Визначення плагіату в курсовій роботі - це не вирок, здобувач має виправити недоліки.
Проректорка з навчальної та науково-педагогічної роботи Дар’я Мальчикова доповіла про підготовку нової редакції Положення про кафедру, наголосивши, що проєкт суттєво оновлений та доопрацьований.
Одне з питань проректорки – підготовка до складання здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» іспиту КРОК 7 грудня 2021 року та практичного іспиту 13-15 грудня 2021 року. Вона наголосила, що в цьому році вперше здобувачі цієї спеціальності будуть проходити два важливі контролі, результати яких поки не будуть брати до уваги при видачі документу про вищу освіту. Очікується, що обов’язковими вони стануть вже в наступному навчальному році.
Проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник розпочав свою доповідь з питання забезпечення опалення корпусів університету та гуртожитків. Наразі ведеться пошук оптимального газопостачальника та робота щодо укладання договору. Також
Максим Вінник доповів про стан виконання робіт щодо встановлення зовнішнього підйомника в навчальному корпусі № 5.
Проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов акцентував увагу присутніх на питаннях стану захворюваності та вакцинації співробітників і студентів університету.
Так, наразі 12 співробітників та 15 студентів хворіють; вакциновано 93% науково-педагогічних працівників та 422 студенти.
18 жовтня відбудеться вакцинація другою дозою майже 150 співробітників, а 20 жовтня буде організована чергова хвиля вакцинації для всіх бажаючих. Однак акцент буде зроблено на залученні до щеплень студентів, які вийдуть на практики в заклади освіти та державні установи, де вакцинація є обов’язковою.
Також проректор Сергій Кузнецов доповів про заходи, що відбудуться в університеті цього тижня.
Вакцинуйтеся! Бережіть себе!», - йдеться у повідомленні.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: