Херсон °C

Последние новости

11:55
До бюджету Херсонської територіальної громади надійшло понад 1,7 мільярда гривень податків і зборів
11:42
У Херсоні надали першу послугу мобільного адміністратора
11:32
СБУ підозрює заступника командира батальйону Патрульної поліції Херсонщини на «кришуванні» схеми поборів з перевантажених фур
11:26
Советник главы облсовета встретился с Генеральным консулом Республики Турция в Одессе
11:18
Студенти Херсонського державного університету запалили свічки
11:04
Іван Бебко: Голодомор фактично показав, що може статися із нацією, яка не має своєї національної держави
16:46
Депутат обласної ради Дмитро Бутрій про аеропорт «Херсон»
16:13
Карети швидкої допомоги отримують протоколи за перевищення швидкості
16:00
Веломаршрут від Маріуполя до озера Сиваш
15:52
Планові рейди служби у справах дітей у віддалену Петрівку та в центральній частині району
Больше новостей

Влада області вкотре обговорила проблему масової загибелі птахів на території Асканія-Нова

Новости » Общество
0
На початку цього року та навесні на Херсонщині зафіксували випадки масової загибелі птахів, у тому числі червонокнижних сірих журавлів, на території біосферного заповідника Асканія-Нова. Всього загинуло близько 2600 птахів, з яких 270 занесені до Червоної Книги України.
Серед причин трагедії - використання аграріями на полях, які знаходяться неподалік від заповідника, агрохімікатів для отруєння мишей. Для недопущення цієї ситуації було заборонено застосування в межах 40-км зони від заповідника родентицидів з діючою речовиною бродіфакум.
За повідомленнямХерсонської ОДА, в облдержадміністрацій відбулася нарада, в якій взяли участь представники місцевої та обласної влади, Держспоживслужби правоохоронці, екологи, а також підприємці.
В режимі ZOOM-конференції до заходу доєдналися 99 учасників, серед яких сільгоспвиробники, представники об’єднаних територіальних громад області та Всеукраїнської аграрної ради.
Начальник Головного управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області Наталя Клим зазначила, що фахівцями управління проведена ґрунтовна превентивна робота серед сільгоспвиробників щодо безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами. Активна співпраця з аграріями, населенням, органами місцевого самоврядування в цьому напрямку продовжується.
Начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін запевнив, що правоохоронці контролюватимуть дотримання аграріями вимог до використання агрохімічних засобів. На порушників чекає відповідальність, згідно з чинним законодавством.
Спеціалістами Головного управлінням Держпродспоживслужби в Херсонській області на виконання доручення Прем’єр-міністра України проведено 64 позапланові перевірки підприємств, які займаються торгівлею пестицидами та агрохімікатами. Перевірки проведені у сферах захисту рослин, дотримання санітарного законодавства, захисту прав споживачів. При цьому порушення вимог законодавства виявлено у 38 випадках, видано 38 приписів щодо усунення порушень, у 9 випадках застосовані адміністративно-господарські санкції на суму 11,145 тис.грн.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: