Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Маємо системно збільшувати зарплати та пенсії, - Сергій Козир про першочергові завдання у Верховній Раді

Общество, Экономика
0

Першочерговим завданням, яке потрібно вирішити владі та народним депутатам, має стати системне зниження тарифів, які зростали роками, та збільшення заробітної платні та пенсій.

Це один з найголовніших пунктів програми кандидата у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голови Херсонської ОДА Сергія Козиря. Своє бачення тарифного та зарплатного питання кандидат розповів на зустрічі з жителями Каховського та Бериславського районів.

За словами Козиря, на вимогу Володимира Зеленського вже прийнято ряд рішень, покликаних змінити ситуацію, і кандидат підтримує таку позицію Президента.

«З березня цього року проіндексовані на 11% виплати для майже 9 млн пенсіонерів. Як народний депутат буду добиватися підвищення відсотка індексації як мінімум до 30%. Введені з жовтня доплати пенсіонерам у віці 75-80 років та з минулого року людям, старшим за 80 років, у розмірі 400-500 гривень вимагатиму збільшити не менш як до 800 грн. Згодом такі доплати мають бути у всіх пенсіонерів», - вважає Сергій Козир.

На переконання кандидата від «Слуги народу», субсидіарна політика має тривати допоки не буде забезпечений гідний рівень достатку для кожного громадянина.

З 1 липня цього року було підвищено прожитковий мінімум. Від його розміру залежать всі соціальні виплати, в тому числі й допомога з безробіття. Допомога найбільш незахищеним верствам населення є невід’ємною рисою сучасної європейської держави. У 2022 році мінімальну зарплату буде збільшено до 7700 грн.

«Таке збільшення рухатиме сітку зарплат вгору, воно є правильним і своєчасним. Реальний результат на Херсонщині принесе лише державна політика, направлена на підтримку тих, хто цього потребує, та на стимули тим, хто готовий вкладати у розвиток нашого регіону», - вважає Сергій Козир.

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: