Херсон °C

Депутати обласної ради планують звернутися до керівництва держави

Новости » Общество
0
Під час засідання Президії Херсонської обласної ради одноголосно підтримали ініційоване Олександром Співаковським звернення до Президента України, Прем’єр-Міністра України, Голови Верховної Ради України, голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання в сферах енергетики та комунальних послуг щодо захисту прав мешканців гуртожитків закладів вищої, фахової передвищої, професійно-технічної освіти Херсонщини. Про саме звернення коментує депутат обласної ради ректор ХДУ Олександр Співаковський:
«Воно стосується доль майже 20 тисяч учнів та студентів, які проживають у гуртожитках і для яких останні зміни в законодавстві можуть мати серйозні наслідки. Справа в тому, що зараз мешканці гуртожитків сплачують за комунальні послуги за тарифами побутових споживачів. Однак є плани прирівняти їх до юридичних осіб, для яких тариф значно вищий, а це призведе до зростання оплати за опалення та енергопостачання майже у 2,5 рази.
Щоб не допустити соціального збурення, захистити права учнів та студентів, для багатьох з яких місце у гуртожитку – єдине доступне житло, підготував відповідне звернення. Розглянули його попередньо на засіданні нашої профільної комісії з питань розвитку людського капіталу, після цього обговорили на Раді ректорів закладів вищої освіти Херсонщини.
Дякую колегам-депутатам, колегам-ректорам за одностайну позицію. 13 жовтня будемо голосувати за звернення на позачерговій сесії Херсонської обласної ради. Підтримуємо майбутнє разом!», - повідомив Олександр Володимирович.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: