Херсон °C

На Херсонщині посилюють роботу в COVID-патрулі

Новости » Общество
0
З 00:00 годин 15 жовтня у Херсонській області запроваджується «червоний» рівень епідеміологічної небезпеки. У зв’язку з цим фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області посилюють роботу в COVID-патрулях, разом з представниками Національної поліції та органами місцевого самоврядування. Про це йдеться на сторінці управління у Фейсбук.
COVID-патрулі перевіряють дотримання санітарного законодавства та здійснення протиепідемічних заходів, відповідно до Постанови КМУ від 9 грудня 2020 року №1236 та Постанов Головного державного санітарного лікаря України на об’єктах:
- торгівлі продовольчими товарами;
- торгівлі непродовольчими товарами;
- заклади громадського харчування;
- заклади фізичної культури та спорту;
ринки;
- об'єкти громадського транспорту;
- заклади освіти;
- гуртожитки закладів освіти;
- перукарні та інші об’єкти нагляду.
Основні аспекти, на які слід звернути увагу всім суб’єктам господарювання та громадянам: перебування в засобах індивідуального захисту, зокрема респіраторах або захисних масках, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно - на територіях закладів охорони здоров’я та освіти; на зупинках громадського транспорту; в місцях великого скупчення людей; дотримання соціальної дистанції; регулярна обробка контактних поверхонь; марковані ємності для централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту; маркування біля місць потенційного скупчення людей; інформація на вході до закладів про вимоги карантину тощо.
«Червоний» рівень епіднебезпеки передбачає ряд обмежень, які запроваджуються в Херсонській області. Важливо, що вказані обмеження не будуть діяти у тих випадках, якщо 100% співробітників (організаторів) та відвідувачів (учасників) вказаних закладів (заходів) будуть повністю імунізовані та матимуть зелений COVID-сертифікат.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: