Херсон °C

Чи «забивають» на херсонців депутати міської ради?

Новости » Общество
0
Наразі у Херсонській міській раді  триває засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань землекористування. Ремонтних робіт у Херсоні проводиться багато. Це стосується і реконструкції парків, і заміни ліфтів, оновлення фасадів на будинках, будівництва дитсадочків, ремонтів шкіл.
Головною причиною суперечок між депутатами стало те, що кошти з ремонтних робіт або доводиться знімати на рахунок інших витрат у бюджеті, або ж доводиться відкласти ремонтні роботи «на потім».
Наприклад, реконструкція Шевченківського парку обійдеться херсонцям майже у 100 млн грн. Планується, що кошти сюди залучатимуть і з державного бюджету, адже один міський просто не потягне. Також на майбутній сесії міськради можуть зняти кошти із заміни ліфтів у багатоквартирних будинках та направити їх на інші витрати… На всі заяви та суперечки один з депутатів міської ради заявив у підсумку (спілкування велося і українською і російською мовами): «Вы предлагаете взять и сказать людям, что мы просто забили на них болт?».

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: