Херсон °C

СБУ провела антитерористичні навчання у прикордонному районі Херсонщини

Новости » Общество
0

Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Херсонській області провела планові тактико-спеціальні антитерористичні навчання.

Мета тренувань - підвищення рівня міжвідомчої взаємодії із протидії диверсійним та терористичним загрозам. Заходи відбувалися в умовах, максимально наближених до реальних.

Учасники навчань виконували завдання з пошуку та знешкодження учасників умовної диверсійно-терористичної групи.

За легендою, «диверсанти» прибули до міста Генічеська для вчинення диверсій у місцях масового скупчення людей та дезорганізації роботи важливих державних об'єктів регіону: телекомунікаційної вежі на околиці села Чонгар Генічеського району та залізничного вокзалу станції «Новоолексіївка».

Завдяки злагодженим та ефективним діям правоохоронців та військових умовні диверсанти були виявлені тазатримані.

У заході брали участь представники регіональних підрозділів СБУ, Національної поліції, Патрульної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, органів державної влади та місцевого самоврядування та інші суб’єкти боротьби з тероризмом.

Координаційна група АТЦ ретельно проаналізувала кожний етап навчань, відзначивши високий рівень підготовки та готовності учасників до виконання завдань із запобігання терористичним загрозам та диверсіям.

Управління СБ України в Херсонській області вдячне всім небайдужим громадянам, які з розумінням поставилися до тимчасових обмежень і незручностей та сприяли у виявленні умовних злочинців.


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: