Херсон °C

Олега Мішукова немає серед нас, однак його ідеї живуть й донині

Новости » Общество
0

«Никогда не умирает тот,

чья жизнь прошла светло и беспорочно,

чья память незабвенная живет

в сердцах людей укоренившись прочно».

Олег Васильович Мішуков завжди підкорював лише найвищі висоти, був видатною постаттю і справжньою пасіонарною особистістю. І залишився в пам’яті багатьох Людиною, яка несамовито любила життя, прагнула охопити та випробувати себе в усіх сферах – від мистецтва до науки!

Так, сьогодні Олега Мішукова немає серед нас, однак його ідеї живуть й донині. Це Херсонський академічний ліцей, який нині носить ім’я свого фундатора. Це – одна з найгеніальніших ідей, перлина херсонського освітянства, яка вже не один десяток років зрощує нові генерації талановитої молоді.

Він мав унікальний талант — бачити далеко за горизонтом, генерувати ідеї та об’єднувати навколо них однодумців. Він заряджав своїм ентузіазмом і непереборним бажанням творити. Саме так був створений факультет культури і мистецтв Херсонського державного університету!

Свої традиції й здобутки примножує кафедра англійської філології та світової літератури ХДУ (кафедра світової літератури та культури), яку у свій час очолював Олег Мішуков, і яка нині також носить його ім’я.

Чи не в цьому ж сенс нашого життя? Залишити по собі слід, так майстерно спроєктувати ідеї, що успішно реалізовуватимуться послідовниками й навіть після того, як опускається завіса життя...

Пам’ять про цю видатну людину досі живе в наших серцях. Сьогодні Олегу Мішукову виповнилося б 58 років…

https://www.facebook.com/spivakovsky.alexander/videos/4691279784283620

Александр Спиваковский

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: