Херсон °C

Последние новости

16:39
Григорій Янченко: «Всі пожертви херсонців йдуть на потреби наших військових на передовій»
15:32
Об’єднання до яких входять нардепи від Херсонщини: Іванов цікавиться ракетобудуванням, а Ковальов - міжконфесійним миром
15:18
Через ДТП мешканці Чорнобаївки та Генічеська лишилися без світла
14:57
Іван Бебко: «УДАР Віталія Кличка» переконаний - закон 5600 має бути ветований президентом
14:48
Студенти Херсона подарували військовим медикам тактичні рюкзаки
14:38
За тиждень мешканці Херсонщини вкрали електроенергії на понад 50 тис.грн.
13:55
Ліквідація наслідків аварійної ситуації по вул. Штурвальній в Херсоні ще триває
13:50
Завдяки прокуратурі на Херсонщині припинено розорення земель з унікальною рослинністю - курганів
13:43
Про якість води у Херсоні
13:15
Тисячу Зеленського назвали Програмою цільового фінансування вразливих категорій бізнесу під час карантину «єПідтримка»
Больше новостей

Сергій Козир: Першочергове завдання – забезпечити населення якісною питною водою

Общество, Экономика
0

Одним із найважливіших питань є вирішення проблеми водопостачання в населених пунктах Херсонщини. Знос водної інфраструктури складає приблизно 90 відсотків. Багато громад не можуть самостійно впоратися з цією проблемою.

«Про ситуацію проінформовано Президента. До Уряду, Верховної Ради подані плани з відновлення питної мережі. Зроблю все, щоб населення області мало доступ до якісної води», – говорить кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голова Херсонської ОДА Сергій Козир.

Забезпечення населення якісною питною водою – це один з пріоритетних пунктів передвиборчої програми Сергія Козиря.

Кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» пропонує шляхи вирішення цієї проблеми. Це розробка проєкту відновлення трубних мереж для водного постачання на Херсонщині і виділення субвенції з державного бюджету на ці проєкти. Також Сергій Козир виступає за те, щоб побудувати нову інфраструктуру водозабезпечення людей, а також реконструювати інфраструктуру для зрошення. Херсонщина – аграрний регіон, тому така система надважлива для продовольчої безпеки нашої країни.

«Нещодавно на Конгресі місцевих та регіональних влад при Главі держави було розглянуто питання реформування системи управління відходами та забезпечення населення питною водою. На заходівиступили за необхідність ухвалення загальнодержавної програми «Питна вода України» на 2022-2026 роки, оскільки здоров’я українців є пріоритетом для Президента Володимира Зеленського та його команди. Тож зараз коригується державний бюджет, а ми у свою чергу збираємо інформацію по кожній громаді Херсонщини, де треба вирішити цю проблему», – розповів Сергій Козир під час зустрічі з жителями сіл Рубанівської громади.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: