Херсон °C

Більше ніж 95% прикордонників Херсонського загону вакцинувалися від COVID-19

Новости » Общество
0

В Херсонському прикордонному загоні продовжується активна вакцинація персоналу проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Від початку розповсюдження недуги та перших обмежувальних заходів з протидії епідемії прикордонники активно застосовують усі методи захисту персоналу, які використовуються для боротьби з COVID-19: засоби індивідуального захисту, дезінфекцію приміщень, температурний скринінг, контроль за персоналом, який контактував з хворими на COVID-19.

Наразі процес вакцинації триває в усіх органах Держприкордонслужби. Щеплення проводять бригади медиків Міністерства охорони здоров’я. Загалом з початку вакцинації 95,3% особового складу Херсонського прикордонного загону отримали одну дозу вакцини, 77,7% персоналу пройшли ревакцинацію.

Прикордонники, які отримали одну чи дві дози обраної вакцини, мають можливість отримати сертифікати вакцинації відповідного зразка.

Щоденно охоронці кордону контактують з десятками тисяч осіб, які перетинають адмінмежу, тож військовослужбовці мають бути надійно захищені від небезпечної недуги.

Вакцинація допомагає уникати летальних наслідків хвороби, а прикордонники, яких під час несення служби може уразити COVID-19, переносять хворобу у легкій формі та швидко повертаються на службу.

За офіційною інформацією

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: