Херсон °C

«Людям потрібні не Меморандуми, а тепло в школах та садочках», - Олександр Співаковський про опалювальний сезон на Херсонщині

Новости » Общество
0
Про це пише у Фейсбук депутат Херсонської обласної ради ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський. 
«Людям потрібні не меморандуми, а тепло в садочках та школах! Через декілька днів на вулиці очікується мінусова температура, а заклади бюджетної сфери досі не мають укладених договорів на постачання газу та розуміння, чи буде тепло в приміщеннях. Саме про це говорили сьогодні на позачерговому засіданні комісії Херсонської обласної ради з питань розвитку людського капіталу. Ініціював зібрання депутат Юрій Одарченко. Він абсолютно справедливо зазначив, що рішення сесії облради про виділення додаткових коштів на забезпечення проходження опалювального сезону прийнято, меморандум між урядом та НАК «Нафтогаз» підписаний, але угод на постачання газу в бюджетних установах, зокрема у закладів освіти, немає. Це я можу підтвердити і як ректор Херсонського державного університету: алгоритм укладання угод є, але він протирічить вимогам законодавства, зокрема казначейство не пропускає документи. Тож договорів немає!
На засіданні комісії заслухали заступницю начальника управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації Ніну Левенець, яка повідомила, що 11 закладів освіти обласного підпорядкування подали документи на укладання угод.
Усього в області 255 закладів освіти, які опалюються газом. Жодного договору на постачання газу не укладено. На селекторній нараді з регіонами було повідомлено про підготовку рішення РНБО, яке має розв’язати проблему.
Виходячи з ситуації, комісія одноголосно рекомендувала Херсонській обласній державній адміністрації запровадити з 21 жовтня щоденний моніторинг стану укладання договорів на постачання газу закладами освіти області.
24 жовтня на підставі аналізу наявної інформації комісія прийме рішення про необхідність ще одного позачергового засідання, де буде відпрацьований алгоритм подальших дій.
Дякую першому заступнику голови Херсонської обласної ради – керівнику апарату Юрій Соболевський за участь у роботі нашої комісії. Депутати несуть відповідальність перед виборцями за те, що відбувається в області.
Маємо спільно вирішувати проблеми, комунікувати з громадами, допомагати їм забезпечувати нормальне проходження опалювального сезону», - йдеться в повідомленні.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: