Херсон °C

Последние новости

17:30
Милівській територіальній громаді повернуть сільгоспземлю вартістю 4,9 млн грн
16:30
Херсонська лікарня про кінезіотейпування в ортопедії і травматології
15:30
Кардіохірурги обласної лікарні Херсона взяли участь у освітньому проекті з імплантації оклюдерів
14:30
Міжнародний день людей з інвалідністю: Херсонщина
13:32
У Гаврилівській затоці затримали порушника, який наніс збитків понад 1 млн. грн.
13:27
Дмитро Бутрій: «За прийнятий бюджет відповідатимемо перед виборцями»
13:00
Розтрата майна на 700 тис. грн – на Херсонщині судитимуть екскерівника теруправління Державної судової адміністрації
10:06
«Творчість без кордонів» - у херсонському театрі особливі артисти зірвали овації глядачів
09:40
Выгоды от покупки виртуального польского номера
09:10
Бізнес Херсонщини сплатив 9,86 млрд гривень податків і зборів
Больше новостей

Сергій Козир про те, як розвивати сільгоспвиробництво на Херсонщині

Общество, Экономика
0

Херсонщина – аграрний регіон, це головна сфера економіки нашої області.

У передвиборчій програмі кандидата у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голови Херсонської ОДА Сергія Козиря передбаченийплан розвитку АПК Херсонщини. В ньому пропонується розвивати переробні підприємства області та будувати сховища для овочів і фруктів задля їхнього зберігання.

Також Сергій Козир виступає за збільшення кількісті робочих місць в аграрній галузі та залучення сучаснихтехнологій, міжнародних інвесторів для того, щоб вони вкладали в наше сільське господарство.

У 2021 році область отримала рекордні за останні 30 років Незалежності України врожаї зернових, на рівні 3 мільйонів 101 тис. тон, (що на 382 тис. тон більше проти минулого року) з площі 734 тисяч гектарів. Найбільші площі озимих зернових знаходились в Каховському та Бериславському районах відповідно 24,7 тис.га та 22,3 тис.га.

В область залучено 69,1 млн. грн. державної фінансової підтримки 352 підприємств для аграрного бізнесу. А також відбулося розширення площ зрошувальних земель на 3,3 тис. га, вкладено майже 200 млн. грн. власних інвестицій; збільшено меліоративні площі у Каховському районі. Це відбулося за рахунок відновлення внутрішньогосподарських зрошувальних мереж, а також придбання дощувальної техніки та встановлення аграріями краплинного зрошення.

У Зеленопідській та Тавричанській ТГ реалізовується проєкт регіонального розвитку «Створення та інституційне наповнення Інвестиційного парку «Відновлення зрошення Херсонщини», який передбачає реконструкцію зрошувальних систем за кошти державного та місцевих бюджетів. У подальшому усі ці заходи призведуть до ще більшої врожайності, що у свою чергу, надасть змогу розвивати переробну галузь – будувати нові переробні підприємства, створювати робочі місця, наповнювати бюджет та піднімати економіку регіону.

«При середній окупності зрошувальних систем в 4 роки це означає, що 1 га поливної землі генерує мінімум 500 доларів додаткового прибутку для землевласника. На зернових культурах, зрошення додає більш ніж 50% врожаю, соняшника збирають до 4 тон/га, пшениці 6-8 тон/га, кукурудзи – від 12 до 20 тон з гектару», - зазначив Сергій Козир під час нещодавнього Форуму представників місцевих громад у Новій Каховці, презентуючи концепцію локальної Стратегії ефективного розвитку підприємництва та економічного розвитку громад.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: