Херсон °C

Херсонські депутати можуть випередити Київ

Общество, Экономика
0

Чиновники мають усвідомити: вони працюють для людей, і за рахунок платників податків. Без цього усвідомлення країну продовжуватиме поїдати популізм.

Так, херсонський політик, депутат міської ради Іван Бебко заявляє:

«Я підтримую ініціативу Ціна держави у петиції, що вимагає від чиновників не піаритись за рахунок примусово стягнутих податків (вона тут:https://bit.ly/39GI9IV). А ще - у нагадуваннях всім, звідки у них гроші на дороги, зарплати лікарів, вчителів а ще пенсії та субсидії. Було б круто і чесно, якщо б на кожному чеку, обладнанні, будівлі, борді і навіть у кожній промові чиновника згадували платника податків.

 

Перше, що повинні усвідомити люди, що не буває безкоштовних сервісів, пільг, обідів, зрештою не буває грошей держави, є лише гроші платників податків. Друге, що всі ми повинні зрозуміти, це те, що отримання (а де-факто купівля) будь-яких сервісів (у тому числі дороги, лікування, пенсії тощо) через податки є дорожчим та менш якісним способом у порівняні з тим, якщо б вони їх купляли у приватних компаній, тобто без посередників. Якщо мовою свіжих цифр, наприклад, популярного сервісу: протягом лише трьох кварталів поточного року група компаній Нова Пошта сплатила 4,6 мільярда гривень податків, а за результатами року планує перевищити позначку у 6 мільярдів. Ось це гроші платників податків, вони будуть слугувати всім нам».

Тож депутатський корпус міг би не відставати від київського у розбудові свого міста, якщо б у цю п’ятницю, 5 листопада, підтримав колегу від «НТЖ» Івана Бебка.

Нагадуємо, що херсонський політик, на сесійне засідання вніс проект-рішення, в якому пропонує колегам викреслити з існування поняття «бюджет» та «бюджетні кошти». На переконання депутата, має бути розуміння «казна та гроші платників податків».

 

 

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: