Херсон °C

В громадах Херсонщини ювенальні поліцейські співпрацюють з поліцейськими офіцерами

Новости » Общество
0
На Херсонщині під пильною увагою ювенальних поліцейських перебувають 912 родин, які опинилися у складних життєвих обставинах. В Олешківській територіальній громаді долати життєві труднощі таким сім’ям допомагають працівники ювенальної превенції, поліцейський офіцер громади та служба у справах дітей. Вони регулярно відвідують сім’ї з дітьми і не просто контролюють ситуацію, щоб виявити існуючі у них проблеми, а намагаються своєчасно допомогти у їх вирішенні.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області.
Під час чергового профілактичного рейду у с.Козачі Лагері ювенальний поліцейський спільно з поліцейським офіцером громади та представником служби у справах дітей відвідали двох сестричок, які проживають з дідусем та бабусею. Батьки дівчат позбавлені батьківських прав. Поліцейські переконалися, що нині діти виховуються у належних умовах. Інспектори передали малечі іграшки та яскраві рюкзаки.
- Завдання поліції спільно із соціальними службами - направити батьків на шлях виправлення та у подальшому їх підтримувати, допомогти відмовитися від шкідливих звичок. При виявленні порушень утримання та виховання неповнолітніх, ювенальні поліцейські проводять з батьками профілактичні бесіди та обов’язково дають їм певний час на усунення недоліків. А робота з дітками у таких родинах, їх всебічна підтримка, захист та допомога є одним з основних завдань працівників ювенальної превенції, - зазначив начальник Управління превентивної діяльності поліції Херсонщини В’ячеслав Шинкарьов.
Завдання ювенальних поліцейських – попередити правопорушення, допомогти таким сім’ям, повернути дітям щасливе і безпечне дитинство, а не документувати наслідки. Адже від своєчасного виявлення проблем, що існують, залежить подальша доля дітей.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: