Херсон °C

У водойми Херсонської області випустили понад 4 тонни молодняка риби

Новости » Общество
0
З метою збільшення рибних запасів та покращення екологічного стану рибогосподарських водойм відбулось вселення водних біоресурсів у водойми Херсонської області. Так, на виконання планів рибоводно-меліоративних робіт користувачами водних біоресурсів, які здійснюють промисел у водоймах Херсонської області третього листопада 2021 року за власні кошти здійснено вселення 163 000 екз. цьоголіток рослиноїдних видів риб та коропа у пониззя р. Дніпро та Каховське водосховище середньою наважкою 27 грамів/екз.
До Каховського водосховища вселено 20 000 екз. товстолоба, 6 000 екз. білого амура та 12 000 екз. коропа. У пониззя р. Дніпро випущено 75 000 екз. товстолоба, 10 000 екз. білого амура та 40 000 екз. коропа. Загальна вага вселених цьоголіток склала 4 401 кг.
Загалом до проведення цієї акції долучилось 48 суб’єктів рибного господарства Херсонської області. Заходи по вселенню здійснювались під контролем Комісії визначеної наказом Державного агентства меліорації та рибного господарства до складу якої увійшли представники Херсонського рибоохоронного патруля, Державна екологічна інспекція Південного округу (Запорізька та Херсонcька області) та органів місцевого самоврядування.
Варто відзначити, що з року в рік підвищується рівень соціальної та економічної свідомості користувачів водних біоресурсів, які з розумінням ставляться до такого важливого процесу як вселення водних біоресурсів. Зариблення відбувається з метою збільшення видового різноманіття біоресурсів водних об’єктів області. Таким чином, завдяки збільшенню рибопродуктивності водойм ми зможемо наситити український ринок власною якісною продукцією. Крім того, товстолоб та білий амур є природними біомеліораторами, які покращують якість води та запобігають її цвітінню у весняно-літній період.
Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області просить громадян приймати активну участь у процесі збереження та примноження рибних запасів нашого краю. У разі виявлення фактів порушення Правил рибальства прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» Херсонського рибоохоронного патруля за номером телефону: (050) 012-35-73.

У водойми Херсонської області випустили понад 4 тонни молодняка риби

 

У водойми Херсонської області випустили понад 4 тонни молодняка риби


0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: