Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

Металокерамічні коронки: особливості

Общество, Здоровье
0

Красива посмішка далеко не всім дістається від народження. Однак це не означає, що її не можна придбати. Сучасна медицина цілком це дозволяє. Перш за все тим, хто бажає зробити зуби більш естетичними, варто звернути увагу на металокерамічні коронки. Це вибір, який дозволить виконати завдання швидко і якісно.

Що собою являють коронки на зуб

Коронка на зуб - це свого рода захисний футляр, який максимально зберігає функціональність окремої зубної одиниці та виступає опорою для мостовидних конструкцій. Металокераміка так затребувана, оскільки це - бюджетний варіант. З її допомогою можна створити і поодинокі, і мостовидні протези. Металокерамічні коронки можуть покривати і природні зуби, і імпланти. Рішення універсальне.

Переваги металокерамічних коронок

· Високий поріг міцності. Факт перевірений десятиліттями ефективної експлуатації. Протез легко витримує щоденні жувальні навантаження.

· Нейтральні і безпечні сплави. У сучасній стоматології використовуються метали біосумісні з організмом людини. Вони вкрай рідко здатні викликати алергічні реакції.

· Високий поріг довговічності. Якщо за коронкою правильно і своєчасно доглядати, то вона прослужить десятиліття і більше. Термін служби довше, коли протез виготовлений з урахуванням всіх анатомічних особливостей пацієнта.

· Доступність для широких мас. Вартість металокерамічної коронки для зубу невелика. Вона не стане тяжким тягарем для сімейного бюджету. Інвестиції окуплять себе впевненістю у власній привабливості.

· Високий поріг ремонтопридатності. При цьому коронки знімати не потрібно. При дрібному сколі кераміки не складе труднощів швидко виправити дефект.

· Стабільність кольору. Відтінок коронки не змінюється при вживанні в їжу фарбувальних продуктів. Металокерамічний виріб не вбирає пігменти, не тьмяніє. Це стосується і верхніх зубів, і нижніх.

Перш ніж робити вибір, бажано вивчити не тільки переваги представленого методу, але і його недоліки. Крім того, роботу бажано довіряти досвідченим і надійним представникам ринку, які можуть гарантувати високу якість використовуваних матеріалів і результату.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 1+1
Ответ: