Херсон °C

Последние новости

17:33
У Херсоні підприємці погодилися підтримати місто й випікати хліб з інгредієнтів, що надходять в гуманітарних вантажах
17:23
Російські окупанти обстріляли будівлю Херсонського водоканалу та житлові будинки. Загинула людина
16:26
Лікарі Херсонської дитячої обласної клінічної лікарні виїздять для огляду дітей у Станіслав
15:16
На Херсонщині прокуратура виявила ще одну будівлю, де окупанти незаконно утримували громадян
14:12
Російські окупанти 17 разів обстріляли територію Херсонщини
14:01
Мобільний зв’язок на Херсонщині відновлюється
13:59
За добу вибухотехніки обстежили 25 гектарів території деокупованої Херсонщини
13:58
Тяжких хворих з Херсона направляють до Одеси
13:55
Херсонщина отримала від ЄС 5 потужних дизельних генераторів на 176 кВт
12:29
49 тергромад Херсонщини увійшли до списку, що мають право на отримання грошової допомоги
Больше новостей

Пожежна безпека і попередження надзвичайних ситуацій не мають сезонності. Херсонська лікарня

Общество, Здоровье
0

У лікарні ім.Є.Є.Карабелеша безпека пацієнтів і співробітників понад усе. Вона включає в себе багато аспектів та однією зі складових є пожежна безпека на об’єктах клінічної лікарні в осінньо-зимовий період 2021-2022 років. З метою недопущення таких надзвичайних подій як пожежі на підприємстві системно слідкують за станом пожежної безпеки на території, в будівлях і приміщеннях медичного закладу та забезпечують належний рівень протипожежного захисту життя і здоров’я працівників лікарні, відвідувачів поліклінік та осіб, які перебувають на стаціонарному лікуванні, а також майна лікувального закладу. Протягом останніх 5-ти років на вирішення питань протипожежного характеру Комунальне некомерційне підприємство у середньому витрачає щорічно понад 100 тисяч гривень.

Приміщення підпорядкованих структурних підрозділів укомплектовані первинними засобами пожежогасіння. Тільки в стаціонарі знаходиться 104 вогнегасники. Днями лікарня закупила додатково ще 19 порошкових і вуглекислотних вогнегасників.

Крім того, всі електрощитові обладнані протипожежними дверима, пожежні кран-комплекти у справному стані та укомплектовані пожежними рукавами і стволами. Приміщення забезпечені евакуаційними виходами відповідно до нормативної документації. Система внутрішнього протипожежного водопроводу відповідає вимогам. А в дитячій поліклініці № 2 будівля навіть оснащена сучасною системою блискавкозахисту.

Звісно, у ході опалювального сезону питання пожежної безпеки набувають вагомого значення. Однак, вони не мають сезонності. Діяльність медичних закладів включає в себе різні ризики, що можуть виникнути під час роботи. Тож на підприємстві розроблені заходи і по попередженню надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру в осінньо-зимовий період. Приміром передбачено, у разі потреби, використання резервного джерела електроживлення стаціонару, заготовка протиожеледного матеріалу, навіть проведено розрахунок сил і засобів для прибирання снігу, видалення бурульок з дахів тощо.

Медичні лікувальні закладице об’єкти з масовим перебуванням людей. Тож слід враховувати, що у випадку пожежі не всі пацієнти зможуть самостійно залишити небезпечне місце - їх треба евакуювати. Тому кожен співробітник повинен чітко знати свої обов’язки на випадок надзвичайної ситуації. Для цього з ними проводяться інструктажі та навчання. Для надійності проведено тренування об’єктових формувань цивільного захисту до дій за призначенням на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, відкориговані схеми оповіщення та ін.

Одне слово, безпека – понад усе!

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 2+2
Ответ: