Херсон °C

Херсонська облрада допомагає налагодити діалог між обласним аеропортом та інвесторами

Новости » Общество
0
Радник голови Херсонської обласної ради Садіяр Мамедов повідомив у соцмережі про вирішення проблемних питань в Херсонському аеропорту.
- Хочу подякувати голові обласної ради Олександру Самойленку за швидку реакцію у вирішенні проблемних питань для розвитку Херсонщини. Наше спільне завдання залучити в область інвесторів, створити для них комфортні умови, аби на позитивному прикладі розвивалася успішність Херсонщини. Стало відомо, що виникли деякі непорозуміння між авіакомпанією «Турецькі авіалінії» та Херсонським аеропортом. Зустрівся з директором компанії Ахметом Турсун та з розмови дізнався, що між авіакомпанією та дирекцією Херсонського аеропорту зник комунікаційний міст. В результаті через низку непорозумінь ми можемо втратити довготривалого міжнародного партнера. Чесно скажу, пам’ятаєте, саме ці авіалінії стали першим міжнародним партнером нашого реконструйованого аеропорту після довготривалої зупинки. Наразі, аеропорт співпрацює з п'ятьма міжнародними авіакомпаніями, але втрата однієї негативно вплине на імідж всієї галузі. Я впевнений у цьому.
За допомогою звернувся до Олександра Степановича, в результаті ми провели спільну зустріч з партнерами.
Вчора з Ахметом Турсуном, з депутатом обласної ради, головою комісії Денисом Микитюком побували на летовищі та зустрілися з керівництвом аеропорту. На жаль, аби повністю прибрати всі непорозуміння, не зустрілись особисто з директором Віталієм Кучеруком, він хворіє. Думаю, що після його одужання наша зустріч обов’язково відбудеться.
Вчора ж наш партнер Ахмет Турсун побажав успішної реконструкції злітної смуги. На власні очі переконалися, що будівництво йде. Будемо мати надію, що будівельники встигнуть провести роботи до кінця року. Як повідомили підрядники, їм завадити в строках може тільки погода. Цікавився наш партнер і отриманням аеропортом відповідних сертифікатів, адже без них авіалінії не зможуть відновити роботу.
Під кінець зустрічі ми потиснули руки. Думаю, що дирекція аеропорту зробить відповідні висновки, адже своєчасно попереджати партнерів про зупинку рейсів, надсилати та своєчасно відповідати на листи - це їх пряме завдання. Зі свого боку, зроблю все, аби інвестори відчували себе комфортно та не покидали Херсонщину. Далі працюємо разом!!!, -
йдеться у повідомленні.

0 комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *

Подписаться на комментарии

Вопрос: 4+4
Ответ: